Arzum’dan Kurban Bayramı’na özel teknolojiler

0

Arzum, bu bayram da mutfakta işleri kolaylaştırıyor ve bayram lezzetlerinin en büyük yardımcısı oluyor. İşte detaylar…

Mutfaklarda tatlı bir telaşı da beraberinde getiren Kurban Bayramı’na sayılı günler kaldı. İşte tam bu noktada mutfakta hayatı kolaylaştıran teknolojilere büyük iş düşüyor. Gıda hazırlamadan pişirme ve kızartmaya, içecek hazırlamadan OKKA’lı bir Türk kahvesi keyfine kadar birçok ürünle mutfakların vazgeçilmezi olan Arzum, bayrama özel lezzetleri hazırlamada en büyük yardımcı oluyor. Kavurmacım, Technoart ve OKKA Minio tüm aileye ve misafirlere kolayca ziyafet sunmak için sizi bekliyor.

Arzum Kavurmacım ile tanışın…

Arzum Kavurmacım Elektrikli Pişirici, yapışmaz pişirme yüzeyi ve eşit ısı dağılım özelliği ile sizi Kurban Bayramı’nda lezzet ustası yapacak. 40 cm çapı ve 9 cm derinliği ile kalabalık masalar için ideal olan Arzum Kavurmacım Elektrikli Pişirici et, pizza, sebze, hamur ve ızgara pişirme seçeneklerine sahip. Ayrıca sıcak tutma özelliği ile yemekleri her daim sıcak servis etmenizi sağlıyor.

MediaMarkt’taki her bütçeye uygun mutfak gereçlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Technoart El Blender’ı

Arzum; ödüllü, patentli ve özel tasarımlı 6 bıçağa sahip El Blender’ı Arzum Technoart ile standart blenderlara göre iki kat daha güçlü performans sunuyor. En sert gıdaları bile kolaylıkla parçalayabilen Arzum Technoart ile bayram yemeklerini yapmak çok keyifli.

Satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın