Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  KadınArzum, Türkiye'nin En Çok Tavsiye Edilen Markaları arasında yerini aldı

  Arzum, Türkiye’nin En Çok Tavsiye Edilen Markaları arasında yerini aldı

  Bağımsız araştırma ve 360 derece veri danışmanlığı hizmetleri alanında uzmanlaşan Kuantum Araştırma, Türkiye’nin en çok tavsiye edilen markalarını açıkladı. Arzum, Beyaz Eşya ve Küçük Ev Aletleri kategorilerinde Türkiye’nin En Çok Tavsiye Edilen Markaları arasına girdi.

  İnovasyon ve tasarımın yanı sıra nihai tüketici deneyimi odaklı yatırımlarını sürdüren Arzum, Tavsiye Şampiyonları New Promoter+Sustainability Score’da yer alarak yatırımlarını taçlandırdı. Kuantum Araştırma’nın Marketing Türkiye dergisi için yaptığı araştırmada 30 farklı kategorideki yüzlerce marka ele alındı. 6 bin 200 kişi ile yapılan online ve fiziki anketler doğrultusunda, Türkiye’nin tavsiye şampiyonlarının belirlendiği araştırmada Arzum, Beyaz Eşya ve Küçük Ev Aletleri kategorilerinde Türkiye’nin En Çok Tavsiye Edilen Markaları arasında öne çıktı.

  “Tüketicilerimize güçlü bir markanın arkalarında olduğunu hissettiriyoruz”

  Nihai tüketici deneyimi alanında böylesi değerli bir ünvan aldıkları için son derece mutlu olduklarını açıklayan Arzum Pazarlama Direktörü Seda Simur Büyükkucak, “Arzum olarak her gün daha iyi bir tüketici deneyimi sunmak adına onlara daha fazla zaman ayırıyor ve her an yorumlarını dinlemeye özen gösteriyoruz. Tüketicilerimiz ile iletişimi, satın alma kararından satış sonrası teknik servis hizmetlerine kadar baştan sonra birbirinden ayrılmaz bir bütün olarak görüyoruz. Onların beklentilerini karşılamak adına, çağrı merkezi, teknik servis gibi iletişim kanallarımızda Müşteri Tavsiye Skoru (Net Promoter Score) metodolojisini kullanıyoruz. E-ticaret sitemiz ile ürünleri en doğru biçimde tanıtıyor, sosyal medya hesaplarımız ile onlarla her an iletişimde kalıyoruz. Ürün testlerimiz ve inovasyon ışığında geliştirilen ürünlerimizle asıl ihtiyaçlara odaklanıyoruz. Satış sonrası servis ve hizmetlerimizle her an güçlü bir markanın arkalarında olduğunu hissettiriyoruz. Arzum olarak ürünlerimiz için 3+1 yıl garanti hizmeti sunuyoruz. Yapay zekâ destekli Arzum Seninle, Arzum Asistan gibi dijitalin içinde olduğu, tüketicinin faydasına odaklandığımız inovatif ve ayrıcalıklı yatırımlarımız, hizmetlerimiz bulunuyor. 3 gün ortalama servis süremiz, SMS ile servis süreçleri bilgilendirme, ürünleri evden alıp tamirini tamamlayarak tekrar teslim ettiğimiz evden eve servis hizmetlerimizle tüketicilerimizin beklentilerinin üzerinde hizmet vererek tavsiye skorumuzu artırıyoruz. Tüm bu servislerimiz, ürün çeşitliliğimiz, satış sonrası hizmetlerimiz ile tüketicilerimizin her an yanında duran anlayışımız da bize bu denli değerli ödülleri beraberinde getiriyor” şeklinde konuştu.

   

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN