Arzum, iftar ve sahur sofralarına keyif katacak

0

Tecrübesiyle kadınların hayatlarını kolaylaştırdığı kadar tasarımı ve kullanım kolaylığı ile keyifli anlar armağan eden Arzum, Ramazan boyunca iftar ve sahur sofralarının en büyük yardımcılarından…

Arzum Cookart Maxi fırın, 50 litrelik iç hacmiyle yemekleriniz için ideal pişirme ortamı sunuyor. Arzum Cookart Maxi fırın, ısı ve enerji tasarrufu sağlayan çift camlı kapağı ile de mutfağınızdaki küçük dev olmaya hazır

Arzum Kavurmacım Elektrikli Pişirici, yapışmaz pişirme yüzeyi ve eşit ısı dağılım özelliği ile sizi Ramazan’da lezzet ustası yapacak. 40 cm çapı ve 9 cm derinliği ile kalabalık masalar için ideal olan Arzum Kavurmacım Elektrikli Pişirici ayrıca pizza, et, sebze, hamur, ızgara pişirme seçeneklerine sahip.

Ayrıca Arzum; ödüllü, patentli ve özel tasarımlı 6 bıçağa sahip yeni El Blender’ı Arzum Technoart ile standart blenderlara göre iki kat daha güçlü performans sunuyor.

İftardan sonra Arzum…

Arzum, iftardan sonra çay keyfini Arzum AR3019 Çaycı Klasik Çay Makinesi Marin ile sunuyor.

Sahurda Arzum…

ARZUM Eco Panini Izgara ve Tost Makinesi ile sahurun en pratik ve lezzetli yemeği olan tostu masalara taşıyor. Yapışmaz ısıtıcı Ppakalar, 4 dilim kapasiteli, sıcaklık ayarı, çıkarılabilir plakalar gibi kolay temizlik gibi özellikleri ile dikkat çekiyor.

Cevap bırakın