Armor TV Ekran Koruyucu ile TV zırhladık

0

Televizyonlar her geçen gün daha da akıllı hale geliyor. Aynı zamanda büyüyen TV’lerin fiyatı da önemli derece de artıryor. Durum böyle olunca televizyon koruması da son derece önemli hale geliyor. Biz de bu videomuzda Armor TV Ekran Koruyucu modelini televizyonumuzda deniyoruz.

Armor TV Ekran Koruyucu kullanımı oldukça pratik bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Koruyucuyu televizyonun camına yerleştirmek yeterli. Biz de videoda bu işlemleri gerçekleştiriyoruz ve televizyonu nasıl koruduğuna yakından bakıyoruz.

Şimdi isterseni lafı uzatmadan sizleri bu deneyim videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Armor TV Ekran Koruyucu özellikleri

Bizim videomuzda kullandığımız ekran koruyucu 43 inçlik yani 109 ekranlı TV’ler için uygun. Siz de Armor TV Ekran Koruyucu özellikleri arasında boyutuna dikkat etmelisiniz. Televizyonunuzun boyutuna uygun bir koruyucu almanız gerekiyor.

Montaj gerektirmeden kurulan koruyucu camdan 8 kat daha sağlam olmasıyla dikkat çekiyor. Görüntüyü bozmayan ekran koruyucu UV ışınlarından da etkilenmiyor. Görüntü kalitesini bozmama iddiasıyla gelen ekran koruyucu tabii ki başarılı bir koruma vaat ediyor.

Son olarak ekran koruyucunun önemli kozlarından birinin tüm birçok televizyon marka ve modeli ile uyumlu olması.

Cevap bırakın