Arçelik, Kahve Festivali’nde kahve teknolojilerini sergiliyor

0

Türkiye’nin önde gelen ev aletleri markası Arçelik, bu sene 21-24 Eylül tarihlerinde KüçükÇiftlik Park’ta düzenlenen İstanbul Coffee Festival’de Arçelik Telve, Telve Pro ve Yeni Ankastre Kahve Makinesini kahve severlerle buluşturuyor.

Türkiye’nin inovasyon alanındaki lider şirketlerinden Arçelik A.Ş., bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve KüçükÇiftlik Park’ta 21-24 Eylül 2017 tarihleri arasında gerçekleşen İstanbul Coffee Festival’de kahve severlerle buluşuyor.

Arçelik, Türk kahvesi tutkunlarının vazgeçilmezi olan Telve, özellikle otel, restoran, kafeler ve kahve zincirleri için tasarladığı Telve Pro ve yeni Ankastre Kahve Makinesi’ni tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Arçelik Telve Pro

Arçelik, Telve Pro ile aynı anda 9 fincan kahve pişirme imkanı sunuyor. Özellikle otel, restoran, kafe ve kahve zincirleri (HORECA) gibi yoğun kahve pişirilen işletmeler için tasarlanan Telve Pro, indüksiyon teknolojili ilk Türk Kahvesi makinesi olup hızlı ve art arda kahve pişirme özelliğine sahip.

Arçelik Telve

Arçelik Telve makinası, Cooksense teknolojisiyle bol köpüklü ve lezzetli kahveler yaparak, saray mutfağından günümüze ulaşan bir gelenek olan Türk kahve keyfini en pratik ve en hızlı şekilde tüketicilere sunuyor. Kırmızı, beyaz ve siyah olmak üzere 3 renk seçeneği bulunan K3300’in paslanmaz çelik tabanlı cezvesi, geleneksel damak zevkine uygun Türk kahvesi pişirme imkanı veriyor.

MediaMarkt üzerinden online alışverişle satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Telve K3190 P modeli için buraya tıklayabilirsiniz.

Arçelik Ankastre Kahve Makinesi

Arçelik, İstanbul Coffee Festival’de yeni Ankastre Kahve Makinesi’ni de ilk kez görücüye çıkarıyor. Ankastre mutfak ürünleriyle birlikte kullanılan ürün, kendi kendini temizleme özelliğine sahip. Entegre öğütücüsü sayesinde çekirdekten kahve çekme özelliği bulunan ankastre kahve makinesinde sütü köpüğe çevirme aparatı da yer alıyor. İstenilen kahveyi istenilen sertlikte yapmaya imkan veren ürün oldukça kolay kullanım sunan bir ara yüze sahip.

MediaMarkt’ta satışa sunulan Türk Kahvesi pişirme makinelerini daha yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın