Aracınızda Mutlaka Bulunması Gereken 5 Teknolojik Aksesuar

0

Araç içi teknolojik aksesuar, her araçta bulunması gereken yolculuk konforunu arttıran ve yolculuğu kolaylaştıran ürünlere verilen isimdir. Bu aksesuarları kullanarak yapacağınız seyahatlerde aracınızdan inmenize gerek kalmadan daha konforlu anlar yaşayabilirsiniz. Sonuç olarak aracınızda her zaman bulunması gereken 5 adet basit fakat fonksiyonel ürün listesini aşağıda sıraladım. Dahası aracınıza teknolojik aksesuar satın alırken sahibi olduğunuz cep telefonu markasıyla uyumlu olan aksesuarlara yönelmenizi öneriyorum. Aracınızda mutlaka bulunması gereken 5 adet teknolojik aksesuar önerilerim aşağıdadır.

1- S-LINK SL-BT235 Rainbow Bluetooth V5 FM Transmitter

S-LINK SL-BT235 Rainbow Bluetooth V5 Fm Transmitter aslında aracınızdaki düşük güçlü bir FM vericisidir. Araçtaki radyonun FM bandına sinyal yayınlama mantığıyla çalışır. Aracınızda kendi oluşturduğunuz müzik listenizi dinlemek için ideal bir çözümdür. Aynı zamanda bluetooth üzerinden de telefon görüşmelerinizi yapabilmenize imkan sunar. Ürün aracın çakmaklık girişine takılır ve buradan elektrik alır. Benzer şekilde üzerindeki USB portlarına USB bellek takılabildiği gibi telefon da şarj etmek mümkün olur. Cihaz, FM bandında 87.5-108.0MHz aralığında çalışır. Aracınızda çok rahatlıkla kullanabileceğiniz ekonomik ve pratik bir çözümdür.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_s-l%C4%B1nk-sl-bt235-rainbow-bluetooth-v5-fm-transmitter-1219108.html

2- TTEC SmartCharger Duo 3.1A USB-C+USB-A Araç Şarj Aleti Siyah

Aracınızda telefonunuzu şarj etmek için kullanabileceğiniz fonksiyonel bir üründür. Telefonunuzu daha hızlı şarj yapabileceğiniz bir hıza sahiptir. Çakmak yuvasına çok rahat ve sıkı bir biçimde oturur.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_ttec-smartcharger-duo-3-1a-usb-c-usb-a-ara%C3%A7-%C5%9Farj-aleti-siyah-1218079.html

3- BASEUS Light Electric Kablosuz 15W Hızlı Şarj Özellikli Araç İçi Telefon Tutucu Siyah

Kablosuz 15W Hızlı Şarj yapabilen bu ürün vantuzu ile cama yapıştırılarak havayı vakumlar ve dışarıyla bir hava basıncı farkı oluşur. Cama sabitlenen telefon tutucu artık kullanılmaya hazırdır. Telefonu tutucu cama sabitledikten sonra ellerinizi serbest olarak kullanmaya başlarsınız. Dahası telefonunuzu hem kablosuz olarak hem de hızlı bir biçimde şarj etmenizi sağlar.  Sonuç olarak araç içinde hayatınızı kolaylaştıran bir aksesuardır. Aracınızda mutlaka bulunması gereken bir üründür.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_baseus-light-electric-kablosuz-15w-h%C4%B1zl%C4%B1-%C5%9Farj-%C3%B6zellikli-ara%C3%A7-i%C3%A7i-telefon-tutucu-siyah-1219186.html

4- CELLULARLINE Aux Bağlantı Kablosu Siyah

Genel bir tanımlamayla aux, değişik aygıtların üzerinde bulunan bir ses girişi ya da çıkışı olarak ifade edilebilir. Araçlarda  USB girişinin olmadığı durumlarda Aux bağlantı kablosu kullanılır.  Aracınızda Aux kablosunu kullanarak cep telefonu ve araç arasında bağlantı kurarsınız. Böylece cep telefonunuzdan aracınızın ses sistemine müzik aktarabilirsiniz.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_cellularl%C4%B1ne-aux-ba%C4%9Flant%C4%B1-kablosu-siyah-1170033.html?ga_query=1170033

5- ANKER PowerDrive PD+2 18W USB-C + 15W USB-A Araç Şarj Cihazı Siyah

18 W şarj özelliği sayesinde yeni iPhone telefonlar ile iyi bir uyum sağlar. Aynı anda 2 cihazı en fazla 1,5 saatte şarj eder. USB-C cihazlarla ve eski USB-A telefon, tablet gibi birçok cihazla iyi bir uyum içerisinde çalışır. Aşırı gerilim koruması ve sıcaklık kontrolü ile cihazlarınız için tam koruma sağlar. Aracınızda telefonunuzu konforlu bir şekilde şarj edebilirsiniz.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_anker-powerdrive-pd-2-18w-usb-c-15w-usb-a-ara%C3%A7-%C5%9Farj-cihaz%C4%B1-siyah-1214838.html

MediaMarkt mağazaları ve www.mediamarkt.com.tr adresinden bütün cep telefonu markalarına ait aksesuarları rahatça bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Cevap bırakın