Arabada Kullanılabilecek Teknolojik Ürünler

0

      Günümüzde satılan bütün arabalarda belirli teknolojiler kullanılmakta. Örneğin, geri görüş kamerası, mesafe sensörleri, dokunmatik ekranda navigasyon gibi teknolojiler neredeyse standart olarak geliyor. Bu teknolojilerin yanında aracınıza sonradan takabileceğiniz cihazlar da bulunuyor. Bu haftaki ” Arabada Kullanılabilecek Teknolojik Ürünler ” başlıklı yazımda, aracınızda kullanılabilecek, fonksiyonel araçlardan bahsedeceğim.

GNET GN100F HD Mini Araç Kamerası

      Geniş açılı altı katmanlı kamera kullanılan bu araç içi kamerada, 130 derece açılı lens kullanılmış. Cihazda opsiyonel olarak Wi-Fi’den kablosuz olarak kullanılabilme imkanı bulunuyor. GN100F’nin kullanılan telefonun işletim sistemine göre, mobile uygulamaları da bulunuyor. Cihaz aynı zamanda; Sesli kayıt, Sesli Yönlendirme, Hareket algılama, park modu, 128 GB hafıza kartı desteği gibi özelliklere sahip.

ELECTROLUX KIT12 Aero Pro Temizlik Seti Araç Kiti

      Aero Pro temizlik seti, aracınızda kullanabileceğiniz bir araç içi temizlik çözümü olarak öne çıkıyor. Çıkartılabilir fırça başlığına sahip olan ürün, araçtaki köşelere ve dar alanlara ulaşma yeteneği sağlıyor. Ürün, araç basamakları ve araba koltukları gibi zor yerleri temizlemeye olanak sağlıyor. Çin’de üretilen ürün, 2 yıl Elektrolux Türkiye garantisine sahip.

SBS Wireless Araç Tipi Şarj Cihazı

      Akıllı telefonlar için 5W kablosuz şarj desteği sunan ürün, ön cam veya pano montajı özelliği barındırıyor. Ürün Micro -USB kablosu ile geliyor. Cihaz, akıllı telefon bataryasını kablosuz olarak 30 dakikada ortalama  %25 oranında doldurma kapasitesine sahip. Bu değer kullanılan akıllı telefonun modeline göre değişiklik gösterebilmekte. Ürün aynı zamanda vantuz ve ayarlanabilir mengene ile birlikte geliyor.

NAVITECH NX-207R 2 DIN Araç Navigasyon ve Multimedya Sistemi

      Navitech araç navigasyon ve multimedia sisteminde; dahili GPS Navigasyon, Eller Serbest Modu, 32 GB’a kadar destek verebilen USB/SD kart fonksiyonu, Park kamera girişi, AM/FM radyo 30 kanal hafıza desteği, Arka Monitör video çıkışı, 7 renk Led aydınlatma, Sub Woofer çıkışı, 4×50 W Max çıkış gücü, 6.2 inch dijital Anti-Glare dokunmatik ekran , 800×480 LCD çözünürlük, AV IN, AUX IN fonsiyonu, 10 Band Ekolayzer, 4 kanal RCA Preamp çıkışı ve tam fonksiyonlu uzaktan kumanda bulunuyor.

S-LINK Swapp SW-C7 5V 3.1A Çift USB Araç Şarj Cihazı

      12 ve 24 Volt çakmaklık ile çalıştırılabilen araç şarj cihazı, aynı anda iki farklı cihazı şarj edebilecek 2 adet USB çıkış portuna sahip. Ürün toplamda 15.5 W güç çıkışı verebiliyor. Bütün akıllı telefon modellerini destekleyebilen cihaz, sadece 37 gram. Ürün üzerinde bulunan USB portlarının çıkış özelliği: USB Port1: DC – 5V, 2100mA / USB Port2: DC – 5V, 1000mA . Üründe alüminyum, çelik ve polimer malzemeler kullanılmış.

      Yazıda kullanılan imajlar ilgili ürünlerin web sayfalarından alınmıştır. Ürünler ilgili firmaların ticari markalarıdır.

      Twitter takip için @salihertugrul

      Instagram takip için teknokafe

 

Cevap bırakın