Apple’ın yeni iPhone etkinliğine sayılı saatler…

0

Apple’ın her yıl Eylül ayında düzenlediği ‘yeni iPhone’ etkinliği geldi çattı… Teknoloji şirketi, yeni akıllı telefonlarının yanı sıra iPad, akıllı saat, bir dizi yeni aksesuar ve yazılım duyurusu da gerçekleştirebilir. İşte detaylar…

Apple’ın tüm yıl boyunca merakla beklenen etkinliği için son saatler… Teknoloji şirketinin iPhone XS, iPhone XR, iPhone XC, iPhone XS Max, iPhone 9 gibi ‘olası’ model isimleriyle birkaç farklı akıllı telefon tanıtması bekleniyor. Ayrıca EKG özellikli Apple Watch Series 4 ve yeni iPad modelleri de gelebilir.

Etkinlik; 12 Eylül 2018 tarihinde, Apple’in merkezinin bulunduğu Kaliforniya’da Steve Jobs Theater’da gerçekleştirilecek.

Öncelikle 5.8, 6.1 ve 6.5 inçlik iPhone modelleri bekleniyor. iPhone X serisinin 3 yeni modelle çeşitlenebileceği de belirtilenler arasında.

İsimleri ve ekranları nasıl olursa olsun daha iyi kamera, işlemci ve genel olarak performansta öncül modellerin çok önünde cihazlar sürpriz olmayacak.

MediaTrend’de kalın…

Öte yandan OLED ekranlı iPhone’da iPen desteği beklentisi de var. 2018 yılının iPad modelleri ve yenilenen Apple Pencil de yine gündemdeki konular.

En nihayetinde ise tüm soruların yanıtları, olasılıkların karşılığı kısa süre içerisinde netleşecek…

Bu arada Apple’ın küresel ve Türkçe web sitesi, yaklaşan lansmana dair -güncellemeler öncesinde- kısa süreliğine ‘bakımda…’

  • Gelişmeleri inceleme videoları, haber, analiz ve makalelerle ele almayı sürdüreceğiz.
    Takipte kalınız…

Cevap bırakın