Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürApple’ın Dünya Geliştiriciler Konferansı için tarih açıklandı: 10 Haziran 2024

  Apple’ın Dünya Geliştiriciler Konferansı için tarih açıklandı: 10 Haziran 2024

  10 Haziran’da Apple Park’ta düzenlenecek özel etkinlikle konferansın tamamı tüm geliştiricilere online olarak sunulacak.

  Apple, her yıl düzenlediği Dünya Geliştiriciler Konferansı’nı (WWDC) 10-14 Haziran 2024 tarihleri arasında online formatta gerçekleştireceğini duyurdu. Geliştiriciler ve öğrenciler, açılış gününde Apple Park’ta gerçekleşecek özel bir etkinlikle kutlamaya bizzat katılma fırsatına sahip olacak.

  Tüm geliştiriciler için ücretsiz olan WWDC24, en yeni iOS, iPadOS, macOS, watchOS, tvOS ve visionOS gelişmelerine ışık tutacak. Apple’ın geliştiricilere uygulamalarını ve oyunlarını geliştirmelerinde yardımcı olma kararlılığının bir parçası olarak etkinlik, geliştiriciler için Apple uzmanlarına benzersiz erişimin yanı sıra yeni araçlar, çerçeveler ve özellikler hakkında bilgi de sağlayacak.

  Apple’ın Global Geliştirici İlişkilerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Susan Prescott, “WWDC24’te teknolojiye ve topluluğumuza odaklandığımız olağanüstü bir hafta boyunca dünyanın dört bir yanından geliştiricilerle bağlantı kuracağımız için çok heyecanlıyız.” dedi ve şöyle ekledi: “WWDC’nin amacı, yeni fikirleri paylaşmak ve muhteşem geliştiricilerimize, daha da muhteşem şeyler yapmalarına yardımcı olacak yenilikçi araçlar ve kaynaklar sunmak.”

  Geliştiriciler ve öğrenciler, keynote etkinliğini izleyerek en yeni Apple yazılımlarını ve teknolojilerini keşfedebilecek ve hafta boyunca Apple Developer uygulaması, web sitesi ve YouTube üzerinden WWDC24’ü deneyimleyebilecek. Bu yılki konferansta görüntülü oturumların yanı sıra Apple tasarımcıları ve mühendisleriyle etkileşim kurma ve dünya çapındaki geliştirici topluluğuyla bağlantıya geçme fırsatları olacak.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN