Apple’ın Dünya Geliştiriciler Konferansı 6-10 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek

0

Apple, Swift Student Challenge’ı da bir kez daha düzenliyor.

Apple, her yıl düzenlediği Dünya Geliştiriciler Konferansı’nı (WWDC) 6-10 Haziran tarihleri arasında online formatta gerçekleştireceğini ve tüm geliştiricilerin konferansa ücretsiz katılabileceğini duyurdu. WWDC22, son iki yılın sanal etkinliklerinin başarısını daha da ileri taşıyarak iOS, iPadOS, macOS, watchOS ve tvOS’teki en yeni inovasyonları sergileyecek. Ayrıca geliştiricilerin çığır açan uygulamalar ve interaktif deneyimler yaratmayı öğrenmeleri için Apple mühendislerine ve teknolojilerine erişmesini sağlayacak.

“WWDC, her zaman bağlantı kurmayı ve topluluk oluşturmayı amaçlayan bir forum olageldi,” diyen Apple Eğitim ve Kurumsal Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Susan Prescott sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu ruhu sürdüren WWDC22, dünyanın dört bir yanından geliştiricileri bir araya gelerek en iyi fikirlerini nasıl hayata geçirebileceklerini keşfetmeye ve sınırları zorlamaya davet ediyor. Geliştiricilerimizle bağlantı kurmayı çok seviyoruz ve tüm katılımcılarımızın bu deneyimden güç toplayarak ayrılacaklarını umuyoruz.”

Özellikle günümüzde, Apple ürünleri kullanıcıların öğrenmesine, yaratmasına veya bağlantı kurmasına yardımcı olarak gündelik hayatın bir parçası haline geliyor. Apple’ın 30 milyondan fazla geliştiriciyle büyümeye devam eden küresel topluluğu WWDC22’de vizyonlarını gerçeğe dönüştürecek teknolojilere ve araçlara erişim sağlayacak ve ayrıntılı bilgi edinecek. Keynote etkinliğinde ve State of the Union sunumlarında paylaşılan duyurulara ek olarak, bu yılın programında daha fazla bilgilendirici seans, daha fazla teknoloji harikası laboratuvar çalışması, katılımcılarla etkileşim kurmak için daha fazla dijital salon ve daha fazla yerelleştirilmiş içerik yer alıyor. Bu da WWDC22’yi gerçek anlamda küresel bir etkinliğe dönüştürüyor.
Cevap bırakın