Apple yeni kulaklık modeli için hazırlanıyor

0

Apple satışa çıkardığı aksesuarlar ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Kullanıcılar tarafından da oldukça sevilen Apple’ın aksesuar modellerine ilgi oldukça büyük. Geçtiğimiz aylarda Apple’ın karşımıza çıkardığı AirPods Pro modeli de bu aksesuarlardan bir tanesiydi. Ancak gelen bazı eleştiriler sonucunda Apple yeni ürünü AirPods Pro Lite modelini karşımıza çıkartabilir.

AirPods Pro Lite geliyor

Apple, şu anda kullanıcılar için 2 farklı AirPods modeli sunuyor. Tam kablosuz kulaklık AirPods modeli ve bu modelin bir üstü aktif gürültü engelleyici özelliğine sahip AirPods Pro modeli.Bu modellerin arasında bir konumlandırma ihtiyacı duyan Apple, hem aktif gürültü engelleyici özelliğine sahip model isteyip hem de uygun fiyatlı bir AirPods modeli isteyenler için AirPods Lite modelini karşımıza çıkaracak.

AirPods Pro Lite, 159 dolar fiyat etiketine sahip olan AirPods 2 ile 249 dolar fiyat etiketine sahip olan Pro modelinin arasına konumlandırılacak. Yani 200 dolar civarında bir fiyat göreceğimizi söyleyebiliriz. Bu model, konumu gereği hem uygun fiyatlı olacak hem de AirPods modelinden daha yetenekli olacak. Şu ana kadar gelen sızıntılar bu yönde olsa da, kullanıcıların bu model için şimdiden heyecanlandığını söyleyebiliriz.

Cevap bırakın