Apple yeni bir değişim programı başlattı

0

Apple, satışta olan ürünlerinde Apple’dan dolayı kaynaklanan herhangi bir sıkıntı olması durumunda, Apple değişim veya onarım programı olarak adlandırılan program ile kullanıcılarının yanında oluyor. Değişim ve onarım programı olarak adlandırılan programa bugün Apple’ın telefonlar için tasarladığı akıllı telefon kılıfları dahil oldu. Peki nelere dikkat etmek gerekiyor.

Apple yeni bir değişim programı başlattı

Apple’ın kendi kusurlarından dolayı ortaya çıkan sorun kolay bir şekilde çözüme kavuşturulacak. Apple, iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR için üretilen bazı akıllı kılıfların değişim programı kapsamında kullanıcılara kolaylık sağlayacak. Kullanıcılar akıllı kılıflarında şarj olmama veya aralıklı bir şekilde şarj olma sorunu yaşarlarsa, Apple mağazalarına gidip ücretsiz bir şekilde onarım veya  değişim kapsamında faydalanabilecek.

Eğer siz de Apple’ın iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR için üretilen kılıflarından birisine sahipseniz dikkat ermeniz gereken bir diğer nokta satın almış olduğunuz akıllı kılıfların üretim tarihi. Zira Apple ürünlerinden bazılarında sıkıntı olduğunu kabul ediyor ancak bu ürünleri belirli bir tarih aralığına göre değerlendirmeye sokuyor. Değişimden faydalanmak için satın almış olduğunuz akıllı kılıfın Ocak 2019 ila Ekim 2019 arasında üretilmiş olma şartı yeterli.

Cevap bırakın