Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürApple Watch’ın Türkiye’deki fiyatları açıklandı

  Apple Watch’ın Türkiye’deki fiyatları açıklandı

  apple_watch

  Geçtiğimiz Nisan ayının başında ön siparişleri alınmaya başlanan, 24 Nisan tarihinde de pilot ülkelerdeki fiziksel satışlarına başlanan Apple Watch’ın Türkiye’deki teknoloji meraklıları ile buluşacağı tarih ve giyilebilir teknoloji aygıtının fiyatları belli oldu.

  31 Temmuz 2015’te resmi olarak Türkiye pazarında satışlarına başlanıyor. Daha önce bazı online alışveriş sitelerinde satılan cihaz, Apple satış kanallarında ilk kez satışa sunuluyor. Teknoloji şirketi Apple’ın ilk giyilebilir teknoloji ürünü olan cihazın farklı alternatiflerle geldiği biliniyor. Açıklanan Türkiye fiyatları ise 1249 TL’den başlarken tavan fiyatının 56 bin TL olduğu görülüyor.

  1249 TL’den başlıyor

  38mm’lik Apple Watch Sport modeli 1249 TL’den satışa çıkıyor. 42mm’lik aynı versiyonun fiyatı ise 1399 TL. İki model arasındaki fark kasa büyüklüğü. 1999 ve 2149 TL fiyatlarla sunulan seçeneklerle birlikte potansiyel kullanıcılara farklı seçenekler sunuluyor.

  apple_watch_salladi
  En üst modelin fiyatı 56 bin TL

  Şirketin metal formundaki kasaya sahip modellerinin yanı sıra altın kaplama modelleri de var. Apple Watch Edition serisi altındaki bu modeller için belirlenen fiyatlar ise 18 ayar ve 38mm boyutlu model için 36 bin TL, aynı yapının 42 mm olan modelinde 40 bin TL şeklinde.

  En yüksek fiyatlı Apple Watch seçeneği ise adeta dudak uçuklatır türde. Fiyat 56 bin TL’ye kadar çıkıyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN