Apple Watch’a benzeyen lüks saat fiyatıyla şaşırttı

0

Lüks mekanik saatleri ile tanınan, 1828’de kurulmuş İsviçre merkezli aile şirketi H. Moser’ın yeni mekanik modeli, Apple Watch benzerliği ve şaşırtıcı fiyat etiketi ile teknoloji gündeminde yer buluyor. İşte detaylar…

Bu saat üç farklı seviyede gariplikler barındırıyor. İlk olarak olağanüstü şekilde Apple Watch’a benziyor, net bir şekilde mekanik versiyonu şeklinde tanımlanabilir. İkincisi garip ve uzun bir ada sahip: Swiss Alp Watch Zzzz. Ve üçüncüsü inanması güç fiyat etiketi: Saatin fiyatı 26 bin 900 dolar olarak açıklanmış durumda.

Saat, 38.2 mm x 44 mm ölçülerinde ve 10.3 mm kalınlığında. Yuvarlatılmış kenarları ve beyaz altın gibi pahalı materyallerle oluşturulması beraberinde son derece sofistike görünüyor. Tamamen siyah kadranı da öne çıkan ayrıntıları arasında. Elle şarj oluyor, evet son derece klasik ve tam dolu piliyle 4 gün boyunca çalışabiliyor.

İlginç bir şekilde Apple Watch’tan ilham alan tasarımının, detaylarıyla birlikte oldukça zarif bir görünüm meydana getirdiğine tanıklık ediliyor, bu enteresan model ismine sahip saat ile birlikte. Kordonu ve şaşırtıcı lüks izlenimiyle belki de sonraki Apple Watch’lar için izinden gidilen bir örnek bile olabilir. Spekülasyona açık bir konu olduğuna şüphe yok.

Bu inanması güç fiyatlı saatin diğer özelliği de sınırlı sayıda üretilmiş olması. Satın almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın