Apple Watch Series 7’nin satışa sunulacağı tarih yaklaşıyor

0

Apple beklenen günü açıkladı; Apple Watch Series 7’nin satışa sunulacağı tarih netleşti: 15 Ekim Cuma…

Apple Watch Series 7, 15 Ekim Cuma günü mağazalarda satışa sunulacak. Modelin tasarımı daha yumuşak, daha yuvarlatılmış köşelerle geliştirildi. Yeni ekran tam ekran kadranlarının ve uygulamaların kasanın eğimine kesintisiz bir şekilde bağlanıyormuş gibi görünmesini sağlayan benzersiz bir kenara sahip. Apple Watch Series 7’nin 1,7 mm inceliğindeki kenarları saatin kendi boyutlarını fazla değiştirmeden ekran alanını maksimuma çıkarıyor.

Akıllı saatte ayrıca daha büyük ekran için optimize edilen kullanıcı arayüzü, yeni bir QWERTY klavye ve yeni aygıt için özel olarak tasarlanan iki adet eşsiz saat kadranı (Contour ve Modular Duo) bulunuyor. Kullanıcılar yine tüm gün kullanım imkanı veren 18 saat pil ömründen1 yararlanıyor. Bunun yanı sıra şarj işlemi de yüzde 33 daha hızlı tamamlanıyor.

41 mm ve 45 mm seçeneklerine sahip olan Apple Watch Series 7, daha güçlü ve çatlamaya daha dayanıklı ön kristaliyle şimdiye kadarki en dayanıklı Apple Watch. Aynı zamanda toza dayanıklılık için IP6X sertifikasına sahip ilk Apple Watch ve WR50 suya dayanıklılık derecesine sahip.

Apple Watch Series 7; gece yarısı, yıldız ışığı, yeşil, yeni mavi ve (PRODUCT)RED olmak üzere beş yeni alüminyum kasa rengi seçenekleri ile geliyor.

Cevap bırakın