Apple Watch Series 6 duyuruldu

0

Kanda Oksijen sensörü ve uygulaması, yeni kasa renkleri ve watchOS 7 ile geldi.

Apple, kullanıcılara genel sağlık durumları hakkında daha da fazla bilgi sunan devrim niteliğindeki Kanda Oksijen özelliğine sahip Apple Watch Series 6’yı duyurdu. Apple Watch Series 6, çok sayıda önemli donanım geliştirmesi sunuyor.
Daha hızlı bir S6 System in Package (SiP) ve yeni nesil hep açık altimetrenin yanı sıra yeni kasa renkleri ve kayışlarından oluşan harika bir renk paleti ile şimdiye kadarki en renkli ürün serisinin sunulması bu donanım geliştirmeleri arasında yer alıyor.
watchOS 7 Family Setup, uyku takibi, otomatik el yıkama algılaması, yeni antrenman türleri ve özel saat kadranları oluşturabilme ve paylaşabilme özellikleriyle müşterileri daha aktif olmaya, iletişim halinde kalmaya ve sağlıklarını yeni yollarla daha iyi yönetmeye teşvik ediyor.
“Apple Watch Series 6, bir saatin yapabileceklerini tamamen yeniden tanımlıyor,” diyen Apple’ın Operasyon Direktörü Jeff Williams şöyle devam etti: “Kanda Oksijen sensörü ve uygulaması1 gibi güçlü yeni özelliklerin eklenmesiyle Apple Watch, genel sağlık durumu hakkında daha fazla bilgi sağlayarak daha da vazgeçilmez hale geldi.”

Kanda Oksijen Sensörü ve Uygulaması

Apple Watch Series 6, kullanıcının kanındaki oksijen doygunluğunu kolayca ölçen yeni özelliğiyle önceki Apple Watch modellerinin sağlıkla ilgili kabiliyetlerini genişletiyor. Yeni özellik sayesinde kullanıcılar genel fitness ve sağlık durumlarını daha iyi anlayabiliyor. Oksijen doygunluğu veya SpO2, kırmızı kan hücrelerinin ciğerlerden vücudun kalanına taşıdığı oksijen yüzdesini ifade eder ve bu oksijenli kanın tüm vücuda ne derecede iyi taşındığını gösteriyor.

 

Cevap bırakın