Apple Watch Series 5 inceleme

0

Apple Watch Series 5 inceleme videosu ile karşınızdayız. Bu videomuzda Apple akıllı saat ailesinin en yeni üyesi ile ilgili tüm deneyimlerimizi sizlere aktarıyoruz. Apple Watch Series 5 özellikleri ile kullanıcılara neler sunuyor?

Ailenin en yenisi kısa süre önce ülkemizde de satışa çıktı. Önemli bir kullanıcı kitlesine sahip olan Apple Watch’un en yeni neslini biz de sizler için anlattık.

Apple Watch Series 5 inceleme

5. nesil Apple Watch inceleme videosu ile saatin hem günlük deneyimine hem de sahip olduğu özelliklere yakından bakıyoruz.

Dilerseniz sizleri inceleme videosu ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Apple Watch Series 5 özellikleri

Apple, iPhone 11 ailesi ile birlikte yeni nesil Apple Watch modelini de görücüye çıkardı. Eylül ayındaki lansmanın ardından akıllı saat, pazarlarda satışa sunulmaya başladı. Kısa süre içinde saat ülkemizde de tüketicilerle buluştu.

Yeni nesil saatin en dikkat çeken özelliği Force Touch özellikli hep açık Retina ekran ile geliyor oluşu. Bu sayede Apple Watch da artık geleneksel saatler gibi her zaman saati gösteriyor.

W3 Apple wireless bağlantı çipi ile gelen 5. nesil Apple Watch, optik kalp sensörü, elektriksel kalp sensörü, jiroskop, gelişmiş ortam ışığı sensörü ve barometrik altimetre gibi sensörlere sahip.

18 saate kadar pil ömrü ve 50 metreye kadar suya karşı dayanıklılık sunan saatte Bluetooth 5.0 bağlantı özelliği de bulunuyor.

Cevap bırakın