Apple Watch SE’nin en dikkat çekici özellikleri

0

Apple’ın 15 Eylül tarihinde özel olarak yaptığı etkinliğinde tanıtılan ve diğer ürünlere göre nispeten daha uygun fiyatlı olan Apple Watch SE özellikleri oldukça dikkat çekici. Bir önceki modelden ve yeni modelden daha uygun fiyatlı olan akıllı saat, sağlık ve bağlantı konusunda birçok özelliğe sahip.

Apple Watch SE özellikleri ile dikkat çekiyor

Apple’ın en yeni uygun fiyatlı akıllı saati Apple Watch SE, kullanıcıları mutlu edecek. Diğer modellere göre daha uygun fiyatlı olan saat, LTE özelliği dışında Apple Watch 6’dan herhangi bir bağlantı farklılığı göstermiyor. LTE özelliği hali hazırda ülkemizde de kullanılabilir durumda değil. Antreman özellikleri olarak ise saat, kullanıcılara Apple’ın tüm deneyimini sunabiliyor. Apple Watch 6 ile aynı şekilde tüm antreman türlerini algılayabilen saat, bu antreman sonunda detaylı bir raporu sizlere sunabiliyor. Antreman yaparken, farkındalık kazanmak için yeni bir saat arıyorsanız, Apple Watch SE tüm özellikleri ile sizinle olabiliyor.

Apple Watch SE, Apple Watch Series 4 ile beraber hayatımıza giren düşme algılama özelliğine de sahip. Eğer sert bir şekilde yere düşerseniz, Apple Watch SE bunu algılayabiliyor ve size bir uyarı göndererek daha erken yardım almanızı sağlayabiliyor. SE modeli, düşük ve yüksek kalp hızı bildirimleri özelliğine de sahip. Apple Watch SE’nin uygun fiyatlı olmasından dolayı bazı özellikler bu saatte bulunmuyor. Bu özellikler arasında yine 4. nesil ile beraber hayatımıza giren EKG özelliği ve 6. nesil ile beraber hayatımıza daha yeni girmiş olan kandaki oksijen oranı ölçüm özelliği bulunuyor.

Kısaca baktığınızda ise, Apple Watch 6’ya göre 2 farklı özellik bulunmayan Apple Watch SE alınabilecek en mantıklı akıllı saat modelleri arasında kendisine yer buluyor.

Cevap bırakın