Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımApple Watch şarjına yeni çözüm

  Apple Watch şarjına yeni çözüm

  Global mobil aksesuar markası Mcdodo, ürün portföyüne hayatı kolaylaştıracak yenilikçi ürünler eklemeye devam ediyor.

  Türkiye’nin en hızlı büyüyen mobil aksesuar markası Mcdodo, her yaşa ve zevke hitap eden geniş ürün gamıyla, tüm iletişim ve acil şarj ihtiyaçlarını kolaylaştırmaya devam ediyor. Her yaştan insanın teknolojik aletlere ihtiyacı olduğu mottosuyla hareket eden Mcdodo, bu kez de şarj dayanma süreleri diğer akıllı saatlere göre daha kısa olduğu bilinen Apple Watch için hem pratik hem estetik bir çözüm sunuyor.

  Mcdodo’nun uzmanı olduğu kablosuz şarj konusunda geliştirdiği son ürünlerden biri olan Apple Watch Kablosuz Şarj Cihazı da estetik tasarımı ve ulaşılabilir fiyatıyla, Apple kullanıcılarına bambaşka bir şarj deneyimi sunuyor. Aşırı akım, aşırı ısınma ve aşırı şarja karşı korumalı olan şarj cihazı, nereye giderseniz yanınızda taşıyacağınız boyutuyla da ‘teknoloji iyi ki var’ dedirtiyor.

  3,5W çıkış gücü olan cihaz, tüm Apple serisi saatlerle uyumlu çalışıyor. Apple Watch’unuzu yaklaşık 2 saat içinde tamamen şarj ederek, tam şarjla yaklaşık 18 saat kullanım süresi sunuyor.

  Yerleşik güçlü mıknatısı ve güçlü emişi sayesinde saati düzgün tutmak için gerekli desteği veren şarj cihazı; USB-C konektörüyle dizüstü bilgisayarınızı, tabletinizi, şarj cihazınızı, güç bankanızı kablo gerektirmeden doğrudan bağlayabilme imkanı da sunuyor.

  Bağlandığı bilgisayar ya da powerbank üzerinden kendini de şarj eden ve acil durumlarda mini boyutuyla yanınızda taşıyıp saatinizi şarj etmeye imkan veren cihaz ayrıca ters şarjı destekleyerek iPhone 15 üzerinden de şarj olabiliyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN