Nike ve Apple’dan yeni akıllı saat

0

1473319112_Nike_Plus_Apple_Watch_2016_Data_61918 2Apple ile Nike uzun bir ortaklığın son ürünü olan Apple Watch Nike+’ı 7 Eylül 2016 tarihinde tanıttı. Özel Nike Sport Band’leriyle Apple Watch Series 2’yi bir araya getiren ve koşu tutkunlarına eşlik edecek araçlardan biri olacağı kaydedilen Apple Watch Nike+; GPS’e, iki kat daha parlak bir ekrana, çift çekirdek işlemci ve watchOS 3 işletim sistemine sahip ve 50 metre derinlikte suya dayanıklı.

Apple Watch Nike+, Siri komutlarını ve Nike tasarımı saat kadranlarını da barındırıyor. Yeni Nike+ Run Club uygulamasıyla entegre edilen Apple Watch Nike+ koşmak için motivasyon sağlarken, size özel spor programınıza ve ilerleme durumunuza uyarlanan antrenman planları ve dünyanın en iyi koçlarından ve atletlerinden yol gösterici bilgiler barındırıyor.

Apple’ın Operasyonlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Jeff Williams bu yeni ürünü şu sözlerle tarif ediyor: “Sağlıklı yaşam için en gelişmiş aygıt olan Apple Watch’u daha da geliştirerek koşucular ve atletler için ideal akıllı saati yaratmak istedik.” “Apple Watch Nike+ performans izlemeyi yepyeni bir düzeye taşıyor. Bu ürünü dünyanın en büyük topluluklarından olan koşucularla buluşturmak için sabırsızlanıyoruz.

1473319112_Nike_Plus_Apple_Watch_2016_Data_61918
Öne çıkan özellikler

Yerleşik GPS

50 metre derinliğe kadar suya dayanıklılık

floroelastomer malzeme kayışlar

Aktivite Halkaları, Kalp Atış Hızı, Kronometre ve Hava Durumu gibi önyüklü uygulamalar

Nike+ Run Club uygulaması

38 mm ve 42 mm iki farklı alüminyum kasa boyutu ve dört özel Nike Spor Kordon renk kombinasyonuyla geliyor. Fiyatlar 38 mm için 1.399 TL, 42mm için 1.499 TL şeklinde.

Cevap bırakın