Apple Watch ile En İyi Çalışan Antreman Uygulamaları

0

Evden kaldığınız süre boyunca antrenmanlarınızı akıllı saatiniz ile takip ederek ve ölçümleyerek spor yapmaya devam edebilirsiniz.

Apple Watch’ta bulunan Aktivite Halkaları’nı her gün kapatmak aktif olmanın yollarından biri diyebiliriz. Eğilim okları daha fazla ayrıntı göstererek motivasyonunuza yardımcı olabiliyor. Son 90 günde son 365 güne oranla aynı miktarda veya daha fazla hareket ediyorsanız Hareket okunuz yukarı gösterir. Ayağa az kalkıyorsanız Duruş okunuz aşağı gösterir. Halkalarınızı kapatmak ve oklarınızı izlemek aktif olmanıza ve aktif kalmanıza yardımcı olur.

Günlük Aktivite halkaları hedefinizi evde yaşam koşullarınıza göre güncelleyerek kendinize akıllı hedefler koyabilirsiniz. Ayrıca her gün 30 dakikalık yeşil egzersiz halkasını kapatma hedefini tamamlayarak daha sağlıklı bir bünye için kendinizi motive edebilirsiniz. Bu 30 dakikayı tek seferde değil ev işleri, çocuklarınızla oyun, dans ve kısa egzersizler yapmak gibi ayrı ayrı birçok aktivite ile birkaç seferde tamamlayabilirsiniz.

Aktivite Paylaşımı

— Aktivite Paylaşımı üzerinden yeni bir arkadaş ekleyebilir veya iletişim halinde olmak istediğiniz sevdiklerinizi davet edebilirsiniz.
— Aktivite paylaşımı hem aktif olmanızı hem de yakınınızdaki insanlarla bağlantıda kalmanızı sağlayarak moralinizi yüksek tutabilecek bir uygulama.

Duruş Anımsatıcısı

— Duruş anımsatıcısını kullanmanın şimdi tam sırası. Dışarı çıkmasanız bile evinizin içinde yürümek ve esnemek için bu özellikten yararlanabilirsiniz.
— 12 saat boyunca her saat birkaç dakika kalkıp hareket etmek bile gün içinde toplamda epey bir süre hareket etmeniz anlamına geliyor.

App Store Üzerinden İndirebileceğiniz Antreman ve Yoga Uygulamaları

Wakeout!
Nike Training Club
Zova
Centr
Jillian Michaels Fitness App
Playbook
Tone It Up: Workout & Fitness
Seven – 7 Minute Workout
Fitplan: Gym & Home Workouts
Fitbod Gym & Home Workout Log
Meditopia
Yoga Studio: Mind & Body
Lotus
SWEAT: Kayla Itsines Fitness
Asana Rebel: Get in Shape
Canlı Fitness Uygulamaları

Tone It Up: Workout & Fitness – İster evde veya spor salonunda egzersiz yapıyor ister bir antrenman rutinine yeni başlıyor olun, Tone It Up tam aradığınız fitness uygulaması. Tone It Up en iyi kişisel antrenörler tarafından hazırlanan günlük antrenmanlar ve özel antrenman programlarıyla iyi sonuçlar elde etmenizi sağlıyor.

Charge Running: Live Coaching – Charge’daki CANLI koşu derslerine kendi mahallenizin veya koşu bandınızın rahatlığındayken katılabilirsiniz. Her canlı koşu, dünyanın her yerinden koşucuları tek bir derste bir araya getiriyor. Burada koşu yapabilir, diğerleriyle konuşabilir ve Canlı Liderlik Sıralaması’nda birincilik için yarışabilirsiniz.

Yogaia: Yoga & Meditation – Yogaia uygulamasını indirin ve yoga, meditasyon, kardiyo antrenmanları ve güçlenme egzersizlerini evinizin rahatlığında uygulayın.

Cevap bırakın