Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürApple Watch, 7 ülkede daha satışa çıkıyor

  Apple Watch, 7 ülkede daha satışa çıkıyor

  how-to-buy-an-apple-watch-at-the-storeApple tarafından yapılan resmi açıklamaya göre şirketin akıllı saat serisi Apple Watch yedi ülkede daha satışa sunuluyor. Apple Watch’ın satışa sunulacağı ikinci dalga ülkeler İtalya, Meksika, Singapur, Güney Kore, İspanya, İsviçre ve Tayvan olarak açıklanırken bu ülkelere ürün tedariğinin 5 Haziran itibarıyla başlayacağı, ön siparişlerin 18 Haziran 2015’te alınmaya başlanacağı ve satışların da gerekli prosedürlerle birlikte ayın sonuna doğru, 26 Haziran’da başlayacağı belirtildi.

  Bu gelişme ile birlikte popüler akıllı saatin Apple mağazaları tarafından satışa sunulduğu ülke sayısı Haziran 2015 itibarıyla 15’e yükselmiş olacak. Apple Watch, daha önce 8 ülkede satıştaydı. Bu ülkeler arasında Türkiye yer almıyor…

  apple-watchAkıllı saat serisi, hali hazırda Avustralya, Çin, Fransa, Almanya, Hong Kong, Japonya, Birleşik Krallık ve ABD’de satılıyor. Akıllı saat pazarına yönelik adımların Temmuz dalgasında ise Türkiye’nin de olacağı tahmin ediliyor.

  Türkiye’nin yanı sıra Rusya, Hollanda, İrlanda, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Avusturya, Belçika, Danimarka, Lihtenştayn, Lüksemburg, Yeni Zelanda, Suudi Arabistan, Norveç, Portekiz, Katar ve Finlandiya‘nın da sonraki dalgada satışların başlayacağı ülkeler arasında yer alabilir. Bununla birlikte serinin Türk pazarında resmi yollarla tam olarak ne zaman edinilebilir forma geleceği resmi olarak bilinmiyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN