Apple Watch 6 iddiaları başladı…

0

Apple, ikinci nesil akıllı saat serisi Apple Watch 2’den bu yana su geçirmezlik özelliğine yer vermekte. Son spekülasyonlara göre bu özellik Apple Watch 6’dan itibaren daha güçlendirilmiş olarak karşımıza çıkacak.

Apple’ın ilk olarak Apple Watch Series 2 ikinci nesil akıllı saat modelinde yer verdiği su geçirmezlik özelliği o zamandan bu yana çıkardığı tüm akıllı saat modellerinde mevcut olmakla birlikte sektörün güvenilir analistlerinden Ming-Chi Kuo’ya göre şirketin bundan sonra çıkaracağı akıllı saat ürünlerinde daha geliştirilmiş olarak yer alacak.

Buna göre şu an Apple Watch serilerindeki halihazırda mevcut 50 metreye kadar olan su geçirmezlik özelliğinin bundan sonraki nesillerde daha ileriye çekileceği iddia edildi. Bu da derin seviyelere dalış yapanların Apple Watch akıllı saatlerini çıkarmaya gerek kalmayacakları anlamına geliyor.

Diğer önemli geliştirmeler

Apple Watch 6 akıllı saatlerdeki gelişmelerin sadece su geçirmez özelliğiyle sınırlı kalmayacağı, bunun yanı sıra kablosuz bağlantı özelliklerinde de önemli iyileştirmelerin yapılacağı ünlü analistin raporunda belirtilen konular arasında.

Kuo, sektörde bilinen bir analist ve raporlarının genellikle doğru çıktığını göz önüne alacak olursak daha güçlü ve dayanıklı Apple Watch’ların bizi bekliyor olacağını söylememiz yanlış olmayacaktır.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

 

Cevap bırakın