Apple servisleri Apple One çatısı altında toplanıyor

0

Halihazırda pek çok servisi bulunan Apple, bunları tek bir çatı altında toplayacak…

Ekim ayında yeni bir etkinlik düzenleyecek olan Apple’ın yeni iPhone 12 modelleri ile birlikte yeni bir abonelik servisi duyurması bekleniyor. Apple One isimli bu abonelik servisinde, şirketin hizmetleri tek bir çatı altında toplanacak.

İddialara göre kullanıcılar, Apple One ile birlikte servislere tek bir pakette sahip olabilecek. Hizmetlerin ayrı ayrı satın alınması yerine çok daha uygun fiyatlara kullanımını vadeden Apple One’da bu sayede ödemeler için kafa karışıklığı da yaşanmamış olacak.

Apple One programı, çeşitli paketlere sahip olacak. Örneğin Apple One’ın bir paketinde Apple TV+ ve Apple Music servisleri yer alacakken bir diğer pakette ise diğer servisler yer alacak.

Program aile paylaşımı seçeneğine de sahip olacak ve bu sayede kullanıcılar paketlerini 6 kişiye kadar olmak üzere paylaştırabilecek.

Apple TV+ ve Apple Music servisine ek olarak Apple Arcade servisi de yer alacak. Apple ayrıca yeni bir servis üzerinde daha çalışıyor. Apple Fit ya da Fitness olarak isimlendirilmesi beklenen servis; iPhone, iPad ve Apple TV için sanal fitness ve egzersiz dersleri içerecek.

 

Cevap bırakın