Apple Podcasts 2021’in En İyilerini duyurdu

0

 

Pushkin Industries yapımı Maya Shankar ile “A Slight Change of Plans” adlı podcast, Yılın En İyi Programı seçildi…

Apple her yıl, olağanüstü içerikler sunarak, kitlelerin ilgisini çekme konusunda benzersiz özellikler sergileyerek ve ustalık, kapsamlı prodüksiyon, sunum, ses tasarımı gibi alanlarda inovasyon yaratarak podcast yayıncılığının tanımını genişleten ve tüm dünyada dinleyicileri daha derinden etkileyen en iyi ve en popüler podcast’leri ön plana çıkarıyor.

Apple Podcasts 2021’nin En İyileri bu yıl, belirsizliklerin hakim olduğu zor bir dönemde dinleyicilere güçlü bir birliktelik duygusu yaşatan programlardan oluşuyor. Dinleyiciler, Apple Podcasts’in birinci sınıf editör ekibi tarafından hazırlanan Editörün Seçimleri’nde yerel içerik üreticilerini ve 2021 boyunca dinleyicilerin ilgisini çeken en iyi yeni programların bulunduğu listeleri keşfedebilecekler.

Apple Podcasts, Pushkin Industries yapımı Maya Shankar ile “A Slight Change of Plans” adlı podcast’i Yılın En İyi Programı, WBUR ve Futuro Studios yapımı Maria Garcia ile “Anything for Selena” adlı podcast’i ise Yılın En İyi Yeni Programı ilan etmenin mutluluğunu yaşıyor. Son derece kişisel olduğu halde dünyanın her yerinden herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği bu programlar, insan deneyimini yansıtarak düşünceleri harekete geçiren tartışmalarla büyük değişimleri, kimlik ve öz değer algılarını ve aidiyetin anlamını ele alıyor.

 

Cevap bırakın