Apple One abonelik servislerinden yararlanmayı kolaylaştırıyor

0

Apple One, kullanıcılara Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade, iCloud ve daha birçok servisi tek bir basit planla sunuyor.

Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade, Apple News+, Apple Fitness+ ve iCloud dahil Apple’ın tüm abonelik servislerini tek bir basit planla edinmenin en kolay yolu olan Apple One duyuruldu. 100’ün üzerinde ülke ve bölgedeki müşteriler tek bir abonelikle, en sevdikleri Apple servislerinden iPhone, iPad, iPod touch, Apple TV ve Mac dahil, en sevdikleri aygıtlarında yararlanabilirler.

Bu sonbahardan itibaren, Apple abonelikleri olan müşterilere herhangi bir Apple aygıtında oturum açabilmeleri ve daha da fazlasını daha ucuza alabilmeleri için doğru Apple One planı önerilecek.
  • Bireysel abonelik aylık 14,95 ABD doları karşılığında Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade ve 50 GB iCloud depolama alanı sunuyor.
  • Aile aboneliği 19,95 ABD doları karşılığında, altı aile üyesi arasında paylaşabildiği, Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade ve 200 GB iCloud depolama alanı sunuyor.
  • Premier aboneliği, sunulduğu yerlerde, 29,95 ABD doları karşılığında, altı aile üyesinin paylaşabildiği, Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade, Apple News+, Apple Fitness+ ve 2TB iCloud depolama alanı sunuyor.
Apple One, müşterilerin sahip olmadıkları tüm servisler için 30 günlük bir deneme süresi sunuyor. Apple One sayesinde müşteriler her ay yalnızca bir fatura alacaklar ve Apple One planlarını istedikleri zaman kolayca değiştirebilecek veya iptal edebilecekler.

Cevap bırakın