Apple Music Classical kullanıma sunuldu

0

Apple Music aboneleri, online klasik müzik dinleme deneyiminden ekstra ücret ödemeden yararlanabilecek.

Apple klasik müzik dinleyicilerine hak ettikleri dinleme deneyimini yaşatmak için tasarlanan yepyeni bağımsız online müzik dinleme uygulaması Apple Music Classical’ı kullanıma sundu. Apple Music Classical ile Apple Music aboneleri, tamamen optimize edilmiş arama özelliğini kullanarak dünyanın en büyük klasik müzik kataloğundaki tüm kayıtları kolayca bulabiliyor, Uzamsal Ses teknolojisi sayesinde sunulan en yüksek ses kalitesinden yararlanarak en sevilen birçok klasik müzik eserini yepyeni bir biçimde dinleyebiliyor, uzmanların özel olarak derlediği çalma listelerine, bestecilerin detaylı biyografilerine ve binlerce eserin açıklamasına göz atabiliyor ve çok daha fazlasını yapabiliyor.

Neredeyse tüm Apple Music abonelikleriyle birlikte ekstra ücret olmadan sunulan Apple Music Classical bugünden itibaren App Store’dan indirilebiliyor. Apple Music Classical ile Apple Music birlikteliği, uzun süredir klasik müzik dinleyicisi olan kişilerden klasik müzikle yeni tanışan dinleyicilere ve diğer tüm müzik severlere kadar herkes için eksiksiz bir müzik deneyimi sunuyor.

“Müziği çok seviyoruz. Bütün çalışmalarımızda müziğe duyduğumuz sevgiden yola çıkıyoruz. Klasik müzik ise tüm müzik türlerinin temelini oluşturuyor.” açıklamasını yapan Apple Music ve Beats’ten Sorumlu Apple Başkan Yardımcısı Oliver Schusser sözlerini şöyle sürdürüyor: “Apple Music Classical, hem klasik müzik uzmanları hem de klasik müzikle yeni tanışan herkes için özel bir uygulama. Dünyanın en büyük klasik müzik seçkisine sahip uygulamada en iyi arama ve göz atma özellikleri, Uzamsal Ses teknolojisi sayesinde en üstün ses deneyimi ve binlerce özel kayıt yer alıyor. Apple Music Classical’ın her yerde sunulan en iyi online klasik müzik dinleme deneyimini yaşattığını düşünüyoruz. Üstelik bu bizim için sadece bir başlangıç.”

Cevap bırakın