Apple mühendisinden AirPower fotoğrafı

0

Apple’ın kablosuz şarj standı birçok Apple kullanıcısı tarafından merakla bekleniyor. 2018 yılında tanıtılan ancak uzun süredir sessizliğe gömülen stand bu kez bir Apple mühendisinin sızdırılan fotoğrafında kendini gösterdi. Ortaya çıkan bu paylaşım Apple kullanıcılarını heyecanlandırmaya yetti.

Apple AirPower kullanımda

Dünyanın içinden geçtiği durum nedeniyle birçok kişi gibi Apple mühendisleri de evden çalışıyor. Son olarak evden çalışan bir mühendisin sızdırılan fotoğrafı ile AirPower, karşımıza çıkmış oldu.

Çıkan iddialara göre, AirPower’da A11 işlemci kullanılacak. Bu sayede ısınma sorununun da ortadan kaldırılması hedefleniyor. Tahmin edebileceğiniz gibi birden fazla cihazın aynı anda kablosuz olarak şarj edilmesi ısınma sorununu beraberinde getirebiliyor.

Şimdilik A11 işlemcinin AirPower’ı nasıl iyileştirdiği bilinmiyor. Ancak Apple’ın bunun üzerinde sıkı bir şekilde çalıştığını söyleyebiliriz. Isı sorununun aşılmasıyla birlikte ürün, son kullanıcıya ulaşabilecek.

Şimdilik sızıntı seviyesinde olan AirPower haberleri, ilerleyen günlerde resmi kaynaklardan da gelebilir. Tabii ürünün raflarda görmemize daha epey bir süre olduğunu söyleyebiliriz.

Cevap bırakın