Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürApple, klasik müzik yayın servisi Primephonic’i satın aldı

  Apple, klasik müzik yayın servisi Primephonic’i satın aldı

  Ünlü klasik müzik dinleme deneyimi Apple Music’e geliyor…

  Apple, klasik müzik için optimize edilmiş arama ve göz atma özellikleri, iddialı ses kalitesi, uzmanlar tarafından özenle seçilen öneriler, repertuar ve kayıtlar için kapsamlı bağlam bilgileri sunan ünlü klasik müzik yayın servisi Primephonic’i satın aldığını duyurdu.
  Primephonic’in de eklenmesiyle birlikte, Apple Music abonelerinin Primephonic çalma listelerinden ve özel ses içeriklerinden başlayarak önemli ölçüde iyileştirilmiş bir müzik deneyimi yaşayacağı kaydedildi. Aktarılan bilgiye göre önümüzdeki aylarda, Apple Music Klasik hayranları, Primephonic’in besteciye ve repertuara göre daha iyi göz atma ve arama özellikleri, klasik müzik üst verilerinin daha ayrıntılı görünümlerinin yanı sıra yeni özellikler ve avantajları da içeren özel bir deneyim elde edecekler.
  “Klasik müziğe karşı büyük bir sevgi ve derin bir saygı duyuyoruz ve Primephonic klasik müzik tutkunları için favori bir yer haline gelmişti,” diyen Apple’ın Apple Music ve Beats’ten Sorumlu Başkan Yardımcısı Oliver Schusser sözlerini şöyle sürdürdü: “Birlikte, Apple Music’e yeni klasik müzik özellikleri getiriyoruz ve yakın bir gelecekte, gerçekten dünyanın en iyisi olacak özel bir müzik deneyimi sunacağız.”

  Primephonic artık yeni abone kabul etmeyecek ve 7 Eylül’den itibaren hizmet vermeyecek. Apple Music önümüzdeki yıl, Primephonic’in hayranlarının çok sevdikleri klasik kullandı arayüzünü yeni özelliklerle zenginleştireceği özel bir klasik müzik uygulaması sunmayı planlıyor.

  (Alprazolam)

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN