Apple’ın yeni kulaklığı nasıl olacak?

0

Apple aksesuarları arasında en çok sevilen model kuşkusuz AirPods modelleri. Son olarak bu modellerden AirPods Pro modelini görsek de, Pro olmayan 3. nesil bir AirPods modeli de yakın zamanda bekleniyor. Peki AirPods 3 nasıl olacak, söylentiler neler?

AirPods 3 nasıl olacak?

Apple’ın en çok sevilen aksesuarı olan AirPods’un 3. nesli yakın zamanda karşımıza çıkabilir. Apple, kullancıların geri bildirimlerine göre yeni modelde farklı bir yol izleyebilir. Bu geribildirimlere göre en önemli detaylar ses yalıtımı ve batarya büyüklüğü. Ses yalıtımı her iki modelde de iyi olarak nitelendirilse de gelişmeye oldukça açık. Bu da, kulaklıkların tasarımı veya tasarımına eklenecek yalıtım malzemesi ile sağlanabilir. AirPods modelleri şu anda batarya konusunda kullanıcılara yeterli bir deneyim sunsa bile, bu yeterli deneyim rakiplerin gerisinde kalıyor.

AirPods 3 özellikleri arasında Bluetooth 5 desteğinin de kullanıcılara sunulması bekleniyor. Bluetooth teknolojisi sayesinde ile kayıpsız dinleyebilmek için geliştirilen aptX HD özelliğinin yer alması beklenen yeni model yüksek kalitede müzik dinleyenler için de iyi bir seçenek olacak.

Cevap bırakın