Apple’ın iPhone 12s Pro modeli için hazırlanan konsept

0

Apple’ın yeni telefon serisi için bazı iddialar bulunuyor. Bildiğiniz üzere en son iPhone 12 serisi piyasaya çıkmıştı. Şirketin sonraki telefon modelinin iPhone 13 olması bekleniyordu ancak bazı iddialara göre isimlendirme bu şekilde olmayacak. 13’ün çağrıştırdığı anlam sebebiyle Apple’ın yeni iPhone modelinin isimlendirmesinde 12s’i kullanacağı söyleniyor. Bunun akabinde de LetsGoDigital tarafından bir konsept hazırlandı. İşte iPhone 12s için hazırlanan konsept:

iPhone 12s bir sonraki Apple modeli olabilir

iPhone 12s-00

Apple’ın öncelikle yeni iPhone serisi için ekran altı parmak izi sensörü getireceği söyleniyor. Pek çok akıllı telefonda bulunan bu özellik, maalesef ki iPhone’larda bulunmuyor. Kullanıcıları heyecanlandırılan bu özelliğin yanın da bir de LetsGoDigitalportsuz bir iPhone 12s konsepti hazırladı.

iPhone 12s-00

Telefon serisinin aşağı yukarı nasıl görüneceğini gözler önüne seren konsept tasarımı gerçekten de şık görünüyor. Telefonun portsuz olarak tasarlanması ne demek oluyor? Telefonun tamamen kablosuz şarj sistemine geçildiği senaryosu üzerinden ilerleyen bu konsept, Face ID sistemini iptal ediyor. Apple için radikal bir tasarım konsepti olsa da ortaya çıkan sızıntılar üzerinden bu yorumu yapmak mümkün hale geliyor.

Cevap bırakın