Apple’ın etkinliği için süre giderek azalıyor!

0

Her yıl sonunda birçok teknoloji sever Apple’dan yeni bir tanıtım bekliyor ve bu yılki tanıtım için de zaman giderek daralıyor. Yeni iPhone’lar ve Apple Watch ile karşılacağımız etkinlik için yeni sızıntılar şimdiden ortaya çıkmış durumda. Peki iPhone 12 tanıtım tarihi 7 Eylül olarak sızdırılmışken, karşımıza başka hangi cihazlar çıkacak?

Apple karşımıza birçok yenilikle çıkacak

Ortaya çıkan sızıntılara göre Apple 7 Eylül tarihinde karşımıza çıkacak. Büyük bir ihtimalle online olarak tanıtılacak olan yeni iPhone 12 serisi, bir ilki barındıracak. Apple artık yeni amiral gemisi telefon modellerinde LCD ekran kullanmayacak ve tamamen OLED ekrana geçiş yapacak. Ayrıca ekranda bulunan ve Face ID’ye de ev sahipliği yapacan çentik küçülmeyecek. iPhone 12 modeli ile karşımıza çıkması beklenen bir diğer model ise Apple Watch 6 olacak.

Apple Watch 6 için tasarımsal olarak herhangi bir yenilik beklenmezken, sağlık konusunda önemli değişimler olacak. Apple Watch 6 kandaki oksijen oranını ölçebilmenin yanı sıra kan basıncını da ölçebilecek. Apple yeni ürünlerini tanıttıktan sonra, 1-2 ay içerisinde tüm dünyada satışa çıkartacak.

Bu modeller için gelen sızıntılar henüz kesin diyemeyiz ancak Apple’ın yeni ürünlerini görmemize çok az bir süre kaldığını söyleyebiliriz.

Cevap bırakın