Apple çift kameralı iPhone 11’i tanıttı

0

iPhone 11, anlamlı inovasyonlarla daha da geliştirilmiş bir akıllı telefon deneyimi sunuyor…

Apple, iPhone 11’i duyurdu. Yeni cihaz, en yoğun güç gerektiren görevleri yerine getirmek için A13 Bionic çipten güç alırken tek şarjla tam günü geçiriyor ve geliştirilmiş suya dayanıklılık özelliğiyle elementlere karşı dayanmak üzere tasarlandı.

Altı yeni renk seçeneğiyle gelen iPhone 11 için 13 Eylül Cuma gününden itibaren ön sipariş verilebilecek, cihaz 20 Eylül Cuma gününden itibaren ise mağazalarda satışa sunulacak.

Yeni modeldeki 6.1 inçlik gerçeğe yakın renkler sunan tam ekran tasarımı öne çıkıyor.

Hassas freze işlemine tabi tutulan ve tek parça camdan şekil verilen arka tasarımıyla iPhone 11 bir akıllı telefonda bulunan en dayanıklı cama sahip. 2 metreye ve 30 dakikaya kadar suya dayanıklılık özelliğiyle IP68 derecesine sahip ve kahve ve gazlı içecek gibi sık kullanılan sıvıların kaza sonucu damlamasına karşı korunuyor.

iPhone 11, iOS 13’e tamamen entegre edilmiş yepyeni Ultra Geniş ve Geniş kameralarla çift kamera sistemini kullanıyor.

iPhone 11, daha fazla ayrıntıya dikkat çeken genişletilmiş dinamik aralık ve sinematik video stabilizasyonu ile 4K videoyu destekleyen hem Ultra Geniş hem Geniş kameralarla olağanüstü net videolar çekiyor.

Güncellenen TrueDepth kamera, selfie’lerde daha fazlasını çekmek için daha geniş görüş alanına sahip 12MP kamera kullanıyor ve yeni nesil Smart HDR daha doğal görünen fotoğrafları mümkün kılıyor. Anlamlı selfie videolar, şimdi 60 kare/saniyeye ve 120 kare/saniyeye kadar ağır çekim 4K video kaydeden TrueDepth kamerada tamamen yeni bir görünüm kazanıyor.

 

Cevap bırakın