Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürApple Campus 2’den yeni görüntüler

  Apple Campus 2’den yeni görüntüler

  apple-campus-2

  Teknoloji şirketi Apple’ın 2016 yılı sonunda tamamlanması beklenen 176 dönümlük devasa tesisine dair yeni bir video kaydı yayınlandı. Campus 2’ye dair oldukça yakın ve detaylı görüntülerin günyüzüne çıkmasını sağlayan kayıt, çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğine de işaret etti.

  Kaliforniya-Cupertino’daki Apple Campus 2, şirketin tüm yönetim, tasarım ve geliştirme ofislerine ev sahipliği yapacak. Devasa boyutlardaki yapı, uzay gemisini andıran bir tasarımla gelecek. Uzun yıllardır devam eden inşa sürecinin en son halini gösteren videoyu haberin devamında izleyebilirsiniz.

  Drone kullanılarak 1800mm lens ile 5K çözünürlükte kaydedilen görüntülerde Apple’ın gelecekteki ürün lansmanlarının gerçekleştirileceği 1000 kişilik oditoryuma dair görüntüler ilk kez bu denli net şekilde açığa çıktı. İlgili yapının maliyetinin 160 milyon dolar olacağı belirtiliyor.

  Apple Campus 2’ye dair görüntüler zaman zaman basına yansıyor. Teknoloji dünyası ise yapının ilerlemesini böylelikle izleme olanağı elde ediyor. Drone kullanılarak gerçekleştirilen çekimlerde şirketin, devasa yapının tamamlanması için yoğun bir çaba içinde olduğu gözler önüne seriliyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN