Apple bizlere neler tanıttı?

0

Apple uzun zamandır düzenlemek istediği ancak düzenleyemediği lansmanı yapamasa bile yeni ürünlerini tanıttı. Apple’ın yeni ürünleri bu lansman ile beraber karşımıza çıkmış oldu. Peki yeni ürünler kullanıcılara neler sağlayacak?

Apple’ın yeni ürünleri neler?

Apple karşımıza yeni iPad Pro, MacBook Air 2020 modelleri ile çıktı. En son 2018 yılında karşımıza çıkan iPad Pro’nun yeni modeli 2020 iPad Pro olarak güncellendi. Bu güncelleme ile beraber iPad Pro daha hızlı bir hale geldi ve kamerası iyileştirildi. Ayrıca kamerada bulunan LİDAR sensör, Apple’ın gelecekte kameralar hakkında neler planladığının da bir göstergesi oldu.

Karşımıza çıkan bir diğer ürün olan MacBook Air, eski modele göre 2 kat artan işlemci performansı ile dikkat çekiyor. RAM ve depolama alanında da iyileştirmeler gördüğümüz model, artık MacBook Pro 16″ modelinde olduğu gibi Magic Keyboard ile karşımıza çıkıyor.

Karşımıza çıkan en sessiz yenilik ise Mac mini  için oldu. Artık yeni bir Mac mini satın almak isteyen kullanıcılar başlangıç modeli olarak 128 GB depolama alanına sahip modeli değil, 256 GB depolama alanına sahip modeli alacaklar.

Cevap bırakın