Apple AirPods Studio’nun ayak sesleri duyuldu

0

İlk AirPods modelinin çıkışından bu yana yaklaşık 4 yıl geçti. Apple, geçen bu 4 yıl içinde karşımıza ikinci nesil AirPods ve AirPods Pro isminde iki yeni kablosuz kulaklık daha çıkardı. Kulak içi bu kulaklıkların ardından kulak üstü kulaklık iddiaları da gün yüzüne çıktı. Apple’ın gelecek planlarında yer alan kulak üstü kulaklık modeliyle ilgili iddialar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Apple AirPods Studio fiyatı da sızdırıldı

Apple’ın uzun zamandır bir kulak üstü kulaklık üzerinde çalıştığı söyleniyordu. Bildiğiniz gibi daha önce Beats’i bünyesine katan ve kulak üstü kulaklık açığını Beats ile kapatan Apple şimdilerde kendi kulaklığı için kolları sıvamış gibi görünüyor.

Son çıkan iddialar ise kulak üstü kulaklığın ismiyle ilgili oldu. Zaman zaman yaptığı sızıntılarla teknoloji basınında adından söz ettiren Jon Prosser, yeni kulaklığın isminin Apple AirPods Studio olacağını iddia etti. Kulaklığın teknik detaylarıyla ilgili bilgi vermeyen Prosser, fiyatın ise 349 dolar seviyesinde olacağını söyledi. Buradaki fiyatın yükseliği bize aktif gürültü engelleme özelliğinin kulaklıkta kullanılabileceğini işaret ediyor.

Mevcut AirPods ailesinin yeni üyesi ise 2021 yılının başında ya da ortasında karşımıza çıkacak. AirPods Studio’nun takvimde nerede yer alacağı ise şimdilik gizemini koruyor.

Cevap bırakın