Apple, AirPods Pro üretiminde karar değiştirdi

0

Suya dayanıklılık özelliği, aktif gürültü engelleme mekanizması ve sade tasarımı ile kullanıcıların tercihi haline gelen Apple AirPods Pro, bütün tahminleri altüstü etmeyi başarmıştı. Ülkemizde 1899 TL satış fiyatı ile piyasaya sürülen kablosuz kulaklık, hızla yayılmaya devam ediyor. Apple AirPods Pro satışları ne durumda?

Apple AirPods Pro satışları

Apple AirPods Pro satışları yükselişte!

Apple’ın en yeni kulaklığı hakkında yapılan tahminler, olağanüstü yerlere varmaya başladı. Bazı araştırma kuruluşları, teknoloji şirketinin en az 60 milyon adet AirPods Pro satacağını öne sürüyor. Buradan hareketle Apple, AirPods Pro’nun üretimini ayda 1 milyondan 2 milyona yükseltti.

Tedarikçilerine ve iş ortaklarına hızlı olunması adına telkinlerde bulunan Apple yönetimi, 2020 yılında satış konusunda 80 milyon adete ulaşabilir. Çok genç, atılgan ve hızlı üreticileri tercih eden başarılı firma, hızla değişen kullanıcı tercihlerini iyi bir şekilde analiz etmeyi başarıyor.

AirPods Pro satışları

Teknoloji gündeminden hiç düşmeyen AirPods Pro’nun özellikleri, aslında kendisinin neden bu kadar çok tercih edildiğini izah ediyor. Kulaklara yapılan basıncı dengelemek için havalandırma sistemini kullanan cihaz, iç kısım mikrofonu eşliğinde konuşmayı ve hareketi algılayan ivmeölçer sayesinde iletişimi güçlendiriyor.

30,9 milimetre uzunluğa sahip olan ürün, genişlik bakımından 21,8 milimetrelik bir yapıya sahip. 24 milimetre derinliği ile dikkat çeken ekipman, 5,4 gram ağırlığı ile kulaklarda ağırlık hissi yaratmıyor. Ayrıca kendisinin pili “Aktif Gürültü Engelleme” ve “Şeffaf Mod” seçenekleri kapalıyken 5 saate kadar çalışabiliyor.

Cevap bırakın