Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımApple, 24 inç iMac’e yeni M3 çiple süper güçler kazandırıyor

  Apple, 24 inç iMac’e yeni M3 çiple süper güçler kazandırıyor

  İnanılmaz ince tasarımında M3 çiple birlikte 2 kata kadar daha hızlı performans sunan yeni 24 inç iMac’te geniş 4.5K Retina ekran bulunuyor.

  Apple, M3 çiple donatılan yeni 24 inç iMac’i tanıttı. Apple çipin verimliliği sayesinde yeni iMac, kullanıcıların sevdiği yedi canlı renk seçeneğine sahip inanılmaz ince tasarımında muhteşem bir performans artışı sunuyor.
  M3 çipe sahip iMac, M1 çipe sahip önceki nesle göre 2 kata kadar daha hızlı. Ve yeni iMac, Intel tabanlı bir iMac’ten geçiş yapan kullanıcılar için en popüler 27 inç modellere kıyasla 2,5 kata kadar, en güçlü 21.5 inç modelden ise 4 kat daha hızlı.
  Yeni 24 inç iMac’te ayrıca 11,3 milyon piksel ve bir milyardan fazla renk sunan geniş 4.5K Retina ekran ve daha hızlı kablosuz bağlantı bulunuyor.
  İddialı kamera, hoparlörler, mikrofonlar ve macOS Sonoma ile birlikte her zamankinden de iyi hale gelen, M3 çipe sahip iMac, ailelerden küçük işletmelere, kreatif işlerle uğraşanlardan öğrecilere ve oyunculara kadar herkes için ideal.

  “M3 çiple iMac’in performansını büyük ölçüde artırmak bizi heyecanlandırıyor.” diyen Apple’ın Donanım Mühendisliğinden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı John Ternus, sözlerini şöyle sürdürdü: “Milyonlarca kişi iMac’i etkileyici tasarımı ve sevilen tüm uygulamaları açıp işleri halletmek için mükemmel boyutta olan geniş 24 inç 4.5K Retina ekranı nedeniyle seviyor. M3 çip ise multitasking işlemlerinden etkileyici görüntüler ve videolar oluşturmaya, iş planı üzerinde çalışmaktan en sevilen oyunları oynamaya kadar her şeyi daha da hızlandırıyor. M3 çipe sahip yeni iMac herkes için harika. Özellikle henüz Intel’den geçiş yapmamış kullanıcılar yalnızca Apple çiple mümkün olabilen büyük performans artışına ve becerilere şahit olacak.”

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN