App Store Ödülleri sahiplerini buldu

0

Bu yılın en iyi uygulamaları ve oyunları, Apple aygıtlarında olağanüstü deneyimler yaşatıyor…

Apple, kullanıcıların kişisel tutku alanlarıyla ilgilenmelerine, yaratıcılıklarını keşfetmelerine, yeni insanlar ve deneyimlerle bağlantı kurmalarına ve elbette eğlenmelerine yardımcı olan en iyi 15 uygulama ve oyunun onurlandırıldığı 2021 App Store Ödülleri’nin kazananlarını açıkladı. Bu yılın kazananları arasında, Apple’ın global App Store editör ekibi tarafından olağanüstü kalite, yenilikçi teknolojiler, yaratıcı bir tasarım ve olumlu kültürel etkiler sağlaması nedeniyle seçilen uygulama ve oyunlara imza atmış, tüm dünyadan geliştiriciler bulunuyor.

Bu yılın en iyi uygulamaları ve oyunları, Apple aygıtlarında olağanüstü deneyimler yaşatıyor. App Store’da ilk kez on yıl önce sunulan Toca Life World, çocuklar için oyun sanatını ve kendini ifade etmeyi ustalıkla ön plana çıkarıyor. DAZN’in geliştiricileri, yerel spor kültürünü global kitlelere ulaştırarak herkesin bu keyfi yaşamasını sağladılar.

Carrot Weather ise sınıfının en iyisi meteoroloji tahminlerini ve bu tahminlerin arkasındaki esprili karakteri kullanıcıların bileklerine taşıdı. LumaFusion, video düzenleme işlemlerini her düzeyden içerik üretici için daha hızlı, daha taşınabilir ve çok daha az ürkütücü hale getirirken, Craft da neredeyse sınırsız olanaklara sahip bir defter aracılığıyla kullanıcıların verimliliğini ve sanatsal yeteneklerini açığa çıkarmalarına yardımcı oldu.

“League of Legends: Wild Rift”, “MARVEL Future Revolution”, “Myst”, “Space Marshals 3” ve Apple Arcade’de yer alan “Fantasian” adlı oyunların büyüleyici grafikleri ve zengin hikaye akışları, her yaştan oyuncuya etkileyici oyun deneyimleri yaşattı.

Cevap bırakın