Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürApex Legends’ın yeni koleksiyon etkinliği Urban Assault’a sayılı gün kaldı

  Apex Legends’ın yeni koleksiyon etkinliği Urban Assault’a sayılı gün kaldı

  Apex Rumble, Three Strikes oyun modu ve daha fazlasıyla birlikte, oyuncular iki hafta boyunca Apex Legends heyecanını dorukta yaşayabilecekler.

  Electronic Arts ve Respawn, 23 Nisan – 7 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan yeni Apex Legends Urban Assault Koleksiyon Etkinliğini duyurdu. Oyuncular, yepyeni turnuva sistemi olan Apex Rumble’ın resmi tanıtımı, Apex Legends fanatiklerinin favorisi Three Strikes Sınırlı Süreli Oyun Modu, Octane’in Prestige Görünümü “Apex Riptide” da dahil olmak üzere 24 adet sınırlı süreli kozmetik eşya ve daha fazlasıyla Apex Legends: Breakout’un tadını çıkartabilecekler.

  Apex Rumble

  Oyuncuların kendi hızlarında oynayarak küresel liderlik tablosunun zirvesine çıkabilecekleri yepyeni bir oyun içi turnuva sistemi olan Apex Rumble ile tanışma vakti, yeni koleksiyon etkinliğiyle birlikte geliyor. Gelecek sezonlarda ve etkinliklerde daha fazla Apex Rumble heyecanı için Apex Legends’ı takip etmeye devam edin.

  Three Strikes Geri Döndü

  İntikam ve aksiyonla birlikte dönüş yapan popüler SSM, her zamankinden daha iyi bir oyun heyecanı sunmaya hazırlanıyor.

  Etkinlik Teklifleri ve Ödüller Bölümü

  Yeni etkinlik teklifleriyle birlikte oyuncular, 24 sınırlı süreli etkinlik kozmetik eşyasıyla maçlarda fırtına gibi esecekler. Etkinlik sona ermeden 24 sınırlı süreli öğenin tamamını açmayı başarabilen oyuncular, Octane’in Prestige Görünümü “Apex Riptide”a sahip olabilecekler.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN