Apex Legends için yeni oyun modu duyuruldu

0

Battle Royale türü dendiğinde öne çıkan oyunlarından Apex Legends, yapılan resmi açıklamaya göre yeni bir oyun moduna sahip olacak. İşte detaylar…

Apex Legends, geçtiğimiz Şubat ayında piyasaya sürüldü ve bunun ardından oldukça hızlı bir yükseliş sergiledi. Çıktığı günden bu yana herhangi bir önemli değişiklik yapılmayan oyunda, şimdilerde yeni bir oyun modu gündede. Kısa süre içerisinde gelecek olan güncelleme ile Apex Legends oyuncuları artık yeni oyun modu ile kısasıya bir rekabet içerisine girebilecek.

Yeni oyun modu, genel olarak profesyonel oyuncuları karşı karşıya getirecek ve bu şekilde birbirilerine karşı savaşmalarına olanak sağlayacak.

Diğer yandan yeni oyun moduna verilen ismin “Apex Elite Queue” olduğu da açıklandı. Bu oyun modunda oynamak isteyenlerin oynadıkları oyunlar içerisinde ilk 5’te olmaları öncelikli şartlar arasında.

Yeni oyun modunda ilk 5’te olma zorunluluğu var…

Apex Elite Queue oyun modunda oynamak isteyenlerin yaptıkları herhangi bir maçı en az ilk 5’te bitirmiş olmaları gerekiyor. Bunun yanında sonraki maçlarında da düzenli olarak ilk 5’te olmaya devam etmesi yine aranan şartlar arasında yer alıyor. Yeni moda içerisinde birinci gelen takıma ise herhangi bir ödül verilip verilmeyeceği hakkında bilgi verilmiş değil.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın