Apex Legends için silah dengeleme güncellemesi çıktı

0

Fortnite’ı tahtından eden Apex Legends, bir takım sorunlardan dolayı çok şikayet almıştı. Bu şikayetler genellikle silah özellikleri ile iligiliydi. Beklenen güncelleme geldi…

Respawn’ın Battle Royale türündeki oyunu Apex Legends için silah dengelemesi güncellemesi yayınlandı. Apex Legends’ın silahları artık daha eşit özelliklere sahip.

Titanfall evreninde geçen ve Respawn’ın elinden çıkan Apex Legends, sürpriz bir şekilde bir anda çıkışını gerçekleştirmiş ve listeleri altüst etmeyi başarmıştı. Fortnite’ı tahtından eden Apex Legends, bir takım sorunlardan dolayı çok şikayet almıştı. Bu şikayetler genellikle silah özellikleri ile iligiliydi.

Apex Legends silahları artık daha dengeli

Özellikle Wingman ve Peacekeeper silahının daha hızlı ateş etmesi ve hasar oranının fazla olması rakibinize karşı üstünlük kurmanızı sağlıyordu. Bu şikayetleri değerlendiren Apex Legends ekibi güncelleme ile bu dengesizliği ortadan kaldırdı.

Güncelleme ile birlikte Wingman silahının atış hızı saniyede 3.1’den 2.6’ya düşürüldü. Skullpiercer Headshot hasar çarpanı ise 2.5’ten 2.25’e düşürüldü. Peacekeeper’ın da nişangah küçülme hızı yüzde 2 oranında düşürüldü.

PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında yer alan Apex Legends’ın yakında mobil platforma ve Nintendo Switch’e de göz kırpacağı söyleniyor. Eğer Apex Legends, Fortnite’a rakip olmak istiyorsa; rakibi gibi her platformda boy göstermeli.

Cevap bırakın