Apex Legends çapraz platform desteğine kavuşuyor

0

Son dönemin trend oyunlarından Apex Legends’ta sınırlar ortadan kalkıyor. İşte detaylar…

Hayatta kalma oyunu Apex Legends, sonbahar aylarında çapraz platform desteğine kavuşacak. Bu sayede oyun severler her platformda aynı oyun deneyimine sahip olacaklar. Oyun dünyasının en iyi hayatta kalma oyunları arasında gösterilen Apex Legends ayrıca Steam ve Origin platformlarında da oynanabilecek. Oyunun destek sunacağı bir başka platform ise Nintendo Switch olacak. Oyun tüm bu platformlarda sonbahar aylarından itibaren destek sunmaya başlayacak.

Apex Legends tüm platformlarda oynanabilecek…

EA ile Respawn Enttertainment tarafından geliştirilen ve 2019 yılında inidirlmeye sunulan Apex Legends oyunu 70 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanıyor. En önemli hayatta kalma oyunlarından birisi konumuna erişen oyun bu ilgiye rağmen son dönemde oyuncu sayısında gerileme yaşıyor. EA bu erimeye karşı ilgiyi toplamak için önemli bir adım atıyor. EA Play oyun konferansında yapılan yeni duyuruya göre yapım, çapraz platform desteğine kavuşacak. Bu yenilik ile kullanıcılar tüm platformlarda aynı oyun tecrübesine sahip olacaklar.

EA Play konferansında ayrıca farklı oyunlara ilişkin açıklamalar da yapıldı. Buna göre Lost Treasures koleksiyon etkinliği 23 Haziran’da başladı. Armed and Dangerous Evolved oyununa ise zamanlı modunda sadece pompalı ve sniper tüfeğe erişilebileceği belirtildi.

Cevap bırakın