Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürAOC GAMING 24G4X ve 27G4X modelleri ile tanışın

  AOC GAMING 24G4X ve 27G4X modelleri ile tanışın

  Dünyanın önde gelen gaming monitörü1 ve IT aksesuvar markalarından AGON by AOC, seneye AOC GAMING ürün grubu için yepyeni bir gaming monitörü serisini tanıtarak başlıyor.

  Ödüllü G2 serisinin devamı olan, yeni G4 serisi tamamen yeni, zarif bir tasarıma sahip. 23.8 inçlik (60 cm) AOC GAMING 24G4X ve 27 inçlik (68 cm) 27G4X modellerinde, doğru renkler ve geniş görüntüleme açıları için Hızlı IPS panelleri, daha da hızlı 180 Hz yenileme hızı, 1 ms GtG’ye çıkabilen tepki süreleri ve NVIDIA G-SYNC uyumluluğu bulunuyor. En son teknoloji özellikleri ve cesur görünümü ile, yeni modeller şimdiden hem tutkunlar hem de espor rakipleri için oyun deneyimine hazır.

  Giriş düzeyindeki gaming monitörleri için çıtayı yükselten her iki monitör de, akıcı ve hassas oyunculuğu beraberinde getiren 180 Hz yenileme hızına sahip. 24 inç ve 27 inç ekran ölçülerine uygun olarak, Full HD (1920×1080) çözünürlük oyuncuların, çoğu ana akım GPU ile yüksek kare hızları yakalamalarını sağlıyor. Geniş görüntüleme açılı, renk açısından doğru Hızlı IPS panelleri sayesinde ise bu monitörler gaming dışında kalan basit görüntü/video düzenleme ya da canlı yayın görevlerini yürütebiliyor.

  Hızlı IPS panelleri sayesinde 1 ms GtG’ye çıkabilen tepki süreleri sayesinde, bu modeller en yüksek düzeyde doğruluk ve netlik isteyen oyuncular için üretildi. Böylelikle oyuncular FPS, battle royale ya da benzeri hız dolu karşılaşmalarda rakiplerini alt ederek hayalet görüntüyü geride bırakıyorlar. Ayrıca monitörler HDR10 desteği de sunuyor ve canlı ve dinamik görseller için HDR sinyalleri alıyor. Her iki model de NVIDIA G-SYNC uyumlu, değişken bir yenileme oranı kullanarak akıcı oynanabilirlik aksiyonu için yırtılmayı ve tutukluğu ortadan kaldırıyor.

  24G4X ve 27G4X modelleri ilhamını bir hayalet uçağın keskin çizgilerinden ve sıradışı estetiğinden alan tamamen yeni bir tasarıma sahip. Modeller, öncekilerden daha kompakt bir taban ile donatıldığından, hem stil sahibi hem de işlevsel. Böylece yoğun geçen espor aksiyonu sırasında klavye ve fare için bol bol yer oluyor. Arkada yer alan genel koyu gri vurgular ve üçgenimsi şekiller ile ise, bu monitörler, çeşitli gaming sistemlerine pürüzsüzce uyan modern bir görünüm sunuyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN