Antutu’da Nisan ayının yıldızı Android telefonlar duyuruldu

0

Akıllı telefonlar için benchmark testi uygulaması olan AnTuTu, geçtiğimiz Nisan ayında en yüksek performans gösteren Android akıllı telefonlarını açıkladı.

Akıllı telefonlarda performans testleri dendiğinde akla ilk gelenlerden biri olan AnTuTu, geçtiğimiz Nisan ayına ait yüksek performans gösteren Android cep telefonlarının listesini yayınladı. Teknoloji çevreleri için son derece dikkate değer konumdaki listede geçtiğimiz aylarda piyasaya giriş yapan pek çok akıllı telefonun olmadığı dikkat çekti, bu nedenle önceki dönem listelerine göre çok fazla değişiklik olmadığı gözlendi…

Zirvenin sahibi aynı…

Bu kapsamda son 2 aydır zirvede yer alan Mi i9 Transparent Edition (TE) akıllı telefon, Nisan ayında da performans açısından liderliğini korudu.
Tebrik ediyoruz!

AnTuTu Testinde Yüksek Performans Gösteren Android Cep Telefonları Arasında Mi 9 Yine Önde

373.715 puan alan Xiaomi Mi 9 TE, performans testinde 1. olurken hemen ardından 373.511 puanla Mi 9 modeli geldi. Ayrıca Nisan ayı performans listesinde 3.’lük ise Xiaomi’nin oyun için üretilen Black Shark 2 modeli oldu. Xiaomi modelleri performansta son derece iddialı özetle.

Diğer yandan Çinli akıllı telefon üreticileri dışında listeye girmeyi başaran markalardan biri ise Samsung Galaxy S10 Plus oldu. Galaxy S10 Plus, 359.936 puanla 6. sırada yer almayı başardı. 7. sırada ise 358.726 puanla bir diğer Samsung modeli olan Galaxy S10 yer aldı.

Cevap bırakın