AnTuTu, Ağustos ayının en güçlü telefonlarını açıkladı!

0

Akıllı telefonların çeşitli performans  testlerini gerçekleştiren AnTuTu ekibi, her ay olduğu gibi bu bu ay da en güçlü Android telefonları açıkladı.

Çinli markaların telefonlarını kapayan bu liste, genellikle Snapdragon 888 işlemcili modellerden oluşuyor ve Android telefonları içeriyor.

İşte AnTuTu’ya göre Ağustos ayının en iyileri

Temmuz ayının en güçlü telefonu Black Shark 4 Pro, Ağustos ayında da zirveyi kimseye kaptırmıyor. Xiaomi’nin oyuncu telefonu olan cihaz, güçlü özellikleriyle Ağustos ayında da yine en iyi seçildi.

Black Shark 4  Pro, gücünü Qualcomm’un Snapdragon 888 yonga setinden alıyor. Listede her ne kadar daha gelişmiş Snapdragon 888 Plus işlemcili Mi Mix 4 bulunsa da, 16 GB RAM Black Shark 4 Pro’nun mağlup olmasına izin vermiyor.

AnTuTu’nun Ağustos ayı listesinde Black Shark 4 Pro, 864.614 puan alarak ilk sıraya yerleşti. Bunu ikinci iQOO 8 Pro (12 GB RAM) , üçüncülükte ise Red Magic 6 Pro takip etti. 10 modeli kapsayan listede bu ilk üç telefon yer alırken, listenin geri kalan bölümünü ise; OnePlus, Xiaomi, realme ve Vivo gibi şirketlerin modelleri yer aldı.

AnTuTu Ağustos ayının en güçlü Android telefonları yukarıdaki gibi. Listedeki telefonların tümü Snapdragon 888 serisi işlemciler ile desteklenirken, ayrıca 12 GB RAM altındaki modellerin de bu sıralamada yer almaması dikkat çekti. Puanlama açısından ise ilk 10’daki telefonların tümü en az 800 bin puan aldı.

Cevap bırakın