Anneniz için en güzel hediye…

0

Her yıl Mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan Anneler Günü, bu yıl 14 Mayıs Pazar günü kutlanacak. Gözümüzü dünyaya açtığımız ilk andan itibaren bizi koruyup kollayan, üzerimize titreyen annelerimizi elbette ki sadece bu özel günde değil, her gün önemsiyoruz. Siz de bu özel günde, annenizin kendisini daha özel hissetmesi ve onu daha mutlu görmek için ona bir hediye alabilirsiniz. Sizlere hediye seçiminde yardımcı olmak için birkaç seçenek sunmak istiyoruz.

“Beşik sallayan eller, dünyayı yerinden oynatacak bir gücü simgeler” der yazar Peter de Vries… Gerçekten de anneler hayatımızdaki en güçlü varlıklar değil mi? En mutlu anımızda, en üzüntülü zamanımızda, hayatımızın en özel hatıralarında her zaman yanımızdadır annelerimiz… Onların emeğinin hakkı ödenmez ancak bu özel günde annenize bir hediye alarak onu mutlu edebilirsiniz. Annelerin evin tüm sorumluluğunu aldıklarını düşünürsek onlara evde kullanacakları bir ürün satın alabilirsiniz. Örneğin evde temizlik yaparken yorgunluğunu biraz hafifletmek için ona yüksek teknolojiyle donatılmış bir elektrikli süpürge hediye edebilirsiniz. Karcher’ın VC 6 Premium modelindeki toz torbalı elektrikli süpürge güzel bir tercih olabilir. Ürünün kol kısmı yumuşak bir tutuş kabzasına sahip ve emme gücünü ayarlamayı sağlayan kolay okunabilir bir LED ekranlı dahili uzaktan kumandaya sahip. Bunun dışında annelerin en çok evin mutfağında vakit geçirdiklerini düşünürsek, onlara mutfakta kullanabilecekleri bir hediye alabilirsiniz. En kullanışlı ürünler arasında derin dondurucular, mikrodalga fırınlar, mutfak robotları, doğrayıcılar ya da buharlı pişiriciler var. Mikrodalga fırın, annenizin yemeği ısıtmak için tencereyi çıkarması, yeniden ocakta ısıtması gibi bir görevi çok daha basite indirgeyecektir. Mutfak robotu da çırpma, ince ince kesme gibi uzun süren görevlerin süresini kısaltacak ve annenizin yerine yapacak. Buharlı pişiriciler de sebze, balık gibi ürünlerin daha taze görünmesi ve lezzetli pişmesi için ideal bir hediye olacaktır. Bunun için WMF markasının Vitalis modelindeki herhangi bir buharlı pişiriciyi tercih edebilirsiniz.

Annelerin en güzeli…
Kadınların en çok kendilerinde dikkat ettikleri ve zaman geçirdikleri şey de kişisel bakım değil mi? Siz de annenizin güzelliğine güzellik katmak için ona bir kişisel bakım ürünü alabilirsiniz. Örneğin sürekli kuaföre gitmesin diye ona bir saç şekillendirici hediye edebilirsiniz. Bunun için Remington, Arzum, Babyliss, Braun ve Rowenta markalarının ürünlerinden birini seçebilirsiniz. Ayrıca son zamanlarda piyasaya çıkan çok daha fonksiyonel saç kurutma makinelerinden de alarak annenizin saç kurutma makinesini yenileyebilirsiniz. Yeni model saç kurutma makineleri iyon özelliği sayesinde saçın elektriklenmesini önlüyor ve sanki kuaförden çıkmış gibi bir görüntüye sahip olmanızı sağlıyor. Bu alanda da Arzum’un oldukça başarılı ürünleri var.

Benim annem çok teknolojik
Tabii ki günümüzün teknolojik ürünleri annelerimizin de hayatını oldukça kolaylaştırıyor. Ev işlerinden kalan zamanlarda anneniz biraz da eğlenceli vakit geçirsin diye ona bir dizüstü bilgisayar hediye edebilirsiniz. Böylece anneniz sosyal medya üzerinden arkadaşlarıyla paylaşımlarda bulunabilir ve çeşitli oyunlar oynayarak eğlenceli vakit geçirebilir. Annenizin bilgisayarını yanında rahatlıkla taşıyabilmesi için hafif bir ürün tercih etmenizi öneririz. Lenovo’nun sadece 1.5 kg ağırlığındaki Ideapad 100S modeli güzel bir tercih olabilir. Eğer annenizin bilgisayarı varsa ikinci bir alternatif olarak tablet de hediye edebilirsiniz. Bilgisayarda yapabildiği pek çok işlemi tablette de yapabilir ve taşıması daha kolay olur. Bunun için de Samsung Galaxy Tab iyi bir tercih olabilir. Annenize her an ulaşabilmeniz için ve anlık durumları aranızda paylaşabilmeniz için ona bir cep telefonu da hediye edebilirsiniz. Son zamanlarda piyasaya çıkan çok fazla model var hepsi de birbirinden teknolojik. Ancak annenize çok üstün teknolojiye sahip bir telefon almanıza gerek yok. Daha uygun fiyatlı ancak pek çok teknolojiyi de içinde barındıran Huawei P9 Lite burada güzel bir tercih olabilir. Bunların dışında son zamanların yeni teknolojik ürünlerinden akıllı saat ve akıllı bileklik de ideal bir tercih olabilir.

Hepimizin dünyadaki en değerli varlıkları olan tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun…

Cevap bırakın