Annelerimize tek tık ile hediye aldık!

0

2020 yılına hızlı bir giriş yaptıktan sonra mayıs ayına yaklaştık ve en özel günlerden bir tanesi geldi. Her yıl olduğu gibi bu yıl da 10 Mayıs günü Anneler Gününü kutlayacağız. Biz de bu videomuzda, salgından dolayı evden çıkamasak da annelerimizin yüzünü güldürmek için mediamarkt.com.tr’yi ziyaret ettik ve onlar için hediyeler seçtik.

Ailedeki tüm annelerin hediyeleri tek tıkla evlerinde

Bu videoda sizlerle beraber MediaMarkt’ın annelerimize özel hazırladığı indirimlere yakından bakıyoruz. Video içerisinde sizlere özel hediye seçimi tavsiyeleri de veriyoruz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

10 Mayıs’a kadar birçok indirim bizleri bekliyor!

MediaMarkt, 10 Mayıs yaklaşırken bizleri ve annelerimizi yalnız bırakmıyor. Salgın hastalıktan dolayı annemiz ve üzerimizde annemiz kadar emeği olan insanların yanına gidemeyip onların bu gününü uzaktan kutlasak da onları sevindirmek oldukça basit. MediaMarkt’ın anneler gününe özel indirimleri, 10 Mayıs’a kadar devamlı olarak devam edecek ve bu indirimlerin yanında farklı avantajlarda olacak. Ayrıca Hediye Bulucu sayfasına giderek de annenize özel hediyeler bulabilirsiniz. İyi seyirler

Cevap bırakın