Annelere en çok akıllı telefon hediye ettik

0

MediaMarkt ideal teknolojik hediyeyi alarak annelerinin yüzünü güldürmek isteyen “son dakikacıların” imdadına yoğun ilgi gören ‘Anneler Günü Hediye Bulucu’ uygulamasıyla yetişerek dikkatleri üzerine çekmişti. Mayıs ayının ilk yarısında mediamarkt.com.tr trafiği yüzde 45 arttığı, en çok satın alınan ürünlerin de sırasıyla akıllı telefon, kişisel bakım ürünleri ve küçük ev aletleri olduğu kaydedildi.

Son yıllarda teknolojinin yaşam biçimimizi doğrudan etkileme gücü, annelere alınan hediyelerde de farklılık yarattı. Rakipsiz fiyatlar ve 50 bine varan ürün seçeneğiyle annelerini teknolojik hediyelerle sevindirmek isteyen tüketicileri özel kampanyalarla karşılayan MediaMarkt’ın online satışları Mayıs ayında ciddi bir artış gösterdi. Markanın e-ticaret sitesi mediamarkt.com.tr’nin ziyaret trafiğinde artış yaşandı.

MediaMarkt, mediamarkt.com.tr’de “Anneler Günü Hediye Bulucu” uygulamasını tüketicilerin hizmetine sunarak binlerce kullanıcının annesine en uygun hediyeyi seçmesine yardımcı oldu.

Anneler Günü’nün kutlandığı Mayıs ayı içinde mediamarkt.com.tr’de en çok satılan ürün akıllı telefon olurken, bunu saç kurutma makinesi, epilasyon aleti gibi kişisel bakım ürünleri ve fırın, ütü gibi küçük ev aletleri izledi.

Cevap bırakın