Anneler Gününe özel hediyeler!

0

Hayatımızdaki en değerli varlıklarımız olan annelerimizin, en güzel günlerinden biri olan Anneler Günü yaklaşıyor. Bu videomuzda Anneler Gününe özel hediyeler listesi yaptık. Hediye almak isteyenler kaçırmasın!

BRAUN Satin Hair 7 Iontec Saç Kurutma Makinesi HD710

Anneler Gününe özel hediyeler listemizin başında, Braun Satin Hair 7 Iontec saç kurutma makinesi yer alıyor. 299 TL fiyatı ile dikkat çeken bu saç kurutma makinesi, annelerimiz için alabileceğimiz en güzel hediyeler arasında yer alıyor.

ARZUM AR 2002 Cookart Maxi 50 Litre Çift Camlı Fırın

Yemek yapmayı seven annelerimiz için tercih edebileceğiniz en güzel hediyeler arasında, Arzum’un ısı koruması ve enerji tasarrufu sağlayan fırını, Arzum AR 2002 Cookart Maxi yer alıyor. Şık tasarımı ile dikkat bu fırın ile annelerinizin harikalar yaratmasına destek olabilirsiniz!

ARZUM AR1026 Prostick 1000 Multi Blender Seti

Mutfak işlerindeki en önemli yardımcıların başında blender setleri geliyor. Arzum’un 5 fonkisyonu tek bir üründe sunan modeli, AR1026 Prostick 1000 Multi Blender seti, hem annelerinizi sevindirecek hem de onların mutfakta işlerini çok daha kolay bir hale getirecek.

PHILIPS HD7301/00 Daily Collection 1700W Çay Makinesi Siyah

Anneler Gününe özel hediyeler arasında, çay makinesi olmazsa olmazlar arasında! Şık tasarımı ve pratik kullanımı ile birlikte öne çıkan Philips Daily Collection 1700W çay makinesi, bu özel günde alabileceğiniz en güzel hediyeler arasında yer alıyor.

Huawei P Smart

Sosyal medya ve akıllı telefonlar, annelerimizin en sevdiği cihazlar arasında yer almaya başladı. Teknik özellikleri, tasarımı ve kamera yetenekleri ile dikkat çeken Huawei P Smart, anneleriniz için alabileceğiniz en güzel telefonların başında geliyor.

Seçtiğimiz hediyeler dışında daha farklı seçenekler arıyorsanız, Hediye Bulucu sistemi size yardımcı olacaktır. Aşağıdaki link tıklayarak, annenize en uygun hediyeyi alabilirsiniz!

Hediye Bulucu

Cevap bırakın